МЕНЮ


31 липень 2015 - 18:04

Зоряний час дорожників


У Кіровограді – у розпалі дорожні роботи. Лагодяться як автомобільні шляхи, так і пішохідні доріжки. Де – капітально, а де – так званим ямковим способом. Є й місця, які до цьогорічного пришестя дорожників не знали асфальту узагалі – за всю славну історію нашого міста.

Такими, наприклад, є пішохідні доріжки обабіч вулиці Бєляєва (у тій її частині, що пролягає повз ЗОШ № 8 і через греблю на водоймі біля вулиці Джерельної). Люди, які давно не були в цій місцині, не впізнають її. Там, окрім того, що капітально відремонтовано проїжджу частину та прокладено тротуари, ще й встановлено металеві загорідки, які мають берегти пішоходів (в одному місці – від падіння з греблі, в іншому – від наїзду авто).

Безпечніше стало людям віднедавна ходити й по паралельній, розташованій по інший бік цієї ж водойми, греблі, – там встановлено бар’єрні загороди, так звані відбійники, точно такі ж, як і на аварійно небезпечних ділянках заміських магістралей.

Про масштабність робіт дорожників на вулиці Яновського (у тій її частині, де вона перетинається з вулицею Кропивницького) свідчать скупчення великої дорожньобудівельної машинерії та смуга уже покладеного, добротної товщини, асфальту. За словами бригадира асфальтувальників, у їхніх найближчих планах – приступити до ремонту покриття на вулиці Кропивницького.

Вулиця Можайського (паралельна Верхній Пермській, недалеко від облпрокуратури) – не така широка і довга, як ті ж Яновського та Кропивницького, але дуже важлива для багатьох жителів Шкільного мікрорайону. Тому тамтешні автовласники раді, що невдовзі, після ремонту покриття, їзда нею буде не шкідливою, як протягом уже багатьох років, для машин. Та й пішоходам буде зручніше – для них на Можайського уже укладають тротуари.

Ще в багатьох куточках Кіровограда можна застати цими днями дорожників за роботою. У тому числі – біля будинку № 30 на вулиці Героїв Сталінграда, де ведеться ремонт покриття подвір’я.

Головна риса цьогорічної міської програми будівництва та реконструкції доріг – великі обсяги робіт. Так, на капітальні ремонти доріг у міському бюджеті передбачено 19,6 мільйона гривень, на так звані поточні – 20,8 мільйона. Ще майже 10 мільйонів гривень використають на ремонти покриттів на дворових територіях.

Хід цих робіт контролює особисто секретар міської ради Іван Марковський. Він та начальник головуправління житлово-комунального господарства міської ради Олександр Хачатурян регулярно виїздять за адресами, де працюють дорожники, і перевіряють якість їхньої роботи. В одному із таких рейдів посадовців узяв участь наш фотокореспондент Олег Шрамко, який і зробив цей фоторепортаж.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36073 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua