МЕНЮ


31 жовтень 2014 - 16:19

Зробили свій вибір


В Україні відбулися позачергові вибори до Верховної Ради України. ЦВК обіцяє озвучити офіційні результати до 10 листопада, однак попередні дані вже є.

Так, на ранок четверга, після опрацювання ЦВК 99,42 відсотка протоколів, лідирує Народний фронт, який набрав 22,17 відсотка голосів. У спину йому дихає Блок Петра Порошенка – 21,82 відсотка. Певною сенсацією стало третє місце у виборчих перегонах в об’єднання "Самопоміч" – 10,99 відсотка. До речі, за цю політичну силу дуже активно голосувала й українська діаспора за кордоном. На четвертому місці – "Опозиційний блок", якому вдалося набрати 9,38 відсотка голосів. На п’ятому – Радикальна партія Олега Ляшка із 7,45 відсотка голосів, на шостому – "Батьківщина" із 5,68 відсотка голосів.

Політичні прихильності жителів Кіровоградщини дещо відрізняються від загальних результатів по Україні. Так, найбільше голосів наші земляки віддали за Блок Петра Порошенка, Народний фронт в нашому регіоні – на другому місці, "Самопоміч" – на третьому, а ось на четвертому у нас не “Опозиційний блок”, а Радикальна партія Олега Ляшка. До слова, якби результати виборів підбивали за голосуванням на Кіровоградщині, то до Верховної Ради потрапила б і "Свобода" – за неї свої голоси віддали 5,83 відсотка жителів області.

Якщо ж говорити про народних депутатів по округах, то на 99-му окрузі, тобто в Кіровограді обрали кандидата від Блоку Петра Порошенка головного лікаря обласного онкодиспансеру Костянтина Яринича (37,99 відсотка голосів). Його найближчий конкурент самовисуванець Максим Березкін був далеко позаду – 12,62 відсотка. У трійці лідерів – депутат Кіровоградської міської ради, теж самовисуванець Артем Стрижаков (8,72 відсотка). Колишній голова ОДА Олександр Петік зміг набрати тільки 6,89 відсотка, а Лариса Онул – 6,3 відсотка голосів.

У 100-му окрузі (селище Нове, Бобринецький, Вільшанський, Добровеличківський, Кіровоградський, Компаніївський, Новоукраїнський райони) переміг Станіслав Березкін (28,02 відсотка голосів). У 101-му окрузі, до якого входять Голованівський, Гайворонський, Новоархангельський, Новомиргородський, Ульяновський райони, а також частина Кіровоградського, виборці найбільше голосів віддали своєму землякові співаючому ректору Михайлу Поплавському (31,44 відсотка). У 102-му окрузі (Знам’янський, Світловодський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський райони) перемагає самовисуванець Олесь Довгий (29,9 відсотка). А в 103-му окрузі, до якого входять Олександрійський, Долинський, Петрівський та Устинівський райони, на першому місці – місцевий аграрій кандидат від Блоку Петра Порошенка Анатолій Кузьменко.

Фото Ігоря ДЕМЧУКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37554 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua