МЕНЮ


14 серпень 2015 - 18:46

Зроблено майже половину


З 12 кіровоградських доріг, які цього року визначено міською владою як об’єкти капітальних ремонтів, вже полагоджено п’ять, а з 57, визначених для ремонтів поточних, відновлено 30. Про це повідомив днями місцевим журналістам на виїзній прес-конференції начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Олександр Хачатурян.

– Загальний обсяг виконаних робіт – близько двох тисяч квадратних метрів дорожнього покриття, – зазначив посадовець. Як розповів і показав він далі, капітально відремонтовано покриття на вулицях Мурманській, Космонавта Попова, Покровській, Васнецова, Можайського. Такі ж роботи розпочато на проспекті Університетському. Серед вулиць, де здійснено поточні ремонти, – Кропивницького, Яновського, Маршала Конєва та інші.

Олександр Хачатурян повідомив, що у цьогорічному міському бюджеті на ремонт доріг Кіровограда передбачено 49 мільйонів гривень, це удвічі більше, ніж торік. Близько сорока відсотків від цієї суми уже використано.

Також посадовець сказав, що у Кіровограді протягом останніх кількох останніх років у активніше, ніж раніш, проводяться ремонти внутрішньодворових доріг. Цього року з 36 таких об’єктів відремонтовано 28.

Ще одна риса, характерна для цьогорічного сезону кіровоградських дорожників, – те, що вони взялися за тротуари.

Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39681 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua