МЕНЮ


14 червень 2019 - 11:53

Зупини капітуляцію!


Спекотного вечора у середу кількадесят кропивничан та гостей міста, тримаючи в руках саморобні плакати «Зупини капітуляцію!» та державні прапори, роз’яснювали свою позицію стосовно перших дій чинного Президента України.

Пройшло трохи більше 20 днів від інавгурації Зеленського. Риторика керівника держави та його оточення викликає обурення в громадськості. На площі Героїв Майдану у Кропивницькому зібралися учасники АТО, громадські активісти, волонтери, небайдужі громадяни, які висловили рішучий протест проти антиукраїнських заяв і дій новообраного Президента та його оточення. ЗУПИНИ КАПІТУЛЯЦІЮ – було основним гаслом заходу.

«Ми начінаєм КВН», — саме цими словами хочеться схарактеризувати початок правління Зеленського. Суперреактивний, скажу я вам, у нас президент! Ще немає і трьох тижнів після інавґурації, а він уже збирає проти себе протестні мітинги, що цими днями прокотилися містами України! А розпочалося все зі столиці акцією «Ні – капітуляції!» 10 червня під Адміністрацією Президента! А також в Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Тернополі і сьогодні вже й у Кропивницькому! Навіть Янукович не так різко стартував з антиукраїнськими випадами! Той намагався тихою сапою демонтувати державність, а цей одразу наскоком вирішив. Мета нашої попереджувальної акції – нагадати новообраному Президенту, що він покликаний бути гарантом незалежності, й Україна — це не КВН! А якщо в нього коротка пам’ять, то заодно нагадати, що Янукович погано скінчив! І він теж може повторити його шлях, тільки значно швидше!» – підсумував на своїй сторінці у ФБ один з учасників акції викладач ЦДПУ імені Винниченка Олександр Ратушняк.

На акції було чимало активістів часів Революції Гідності. Своїми діями учасники акції “Зупини капітуляцію!” підтримали виступи проти політики Зеленського, які раніше відбулися в Києві, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40827 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua