МЕНЮ


1 листопад 2013 - 12:13

Зупинимо розкрадачів енергетичного обладнання разом!


Протягом 2013 року високовольтні лінії електропередачі напругою 35 і 150 кВ, опори яких виготовлені з металевого кутника, неодноразово викрадали. Служба безпеки ПАТ "Кіровоградобленерго" спільно з правоохоронцями зафіксувала численні випадки крадіжок кутника, внаслідок чого було пошкоджено близько ста опор.

Нині правоохоронні органи проводять заходи щодо встановлення осіб, причетних до розукомплектування ліній електропередачі. За подібні діяння за частинами 2-5 ст. 185 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років із конфіскацією майна.

У результаті обстеження пошкоджених опор та місцевості довкола них встановлено, що для пересування зловмисники використовують автотранспорт, в їх арсеналі – газові різаки. Своїми діями вони не лише завдають матеріальної шкоди товариству, а й створюють умови для виникнення масштабних техногенних аварій. Зрозуміло, що ослаблені конструкції опор не здатні ефективно протистояти стихії, тож на межу тривалого знеструмлення було поставлено цілий ряд населених пунктів Кіровоградської та сусідніх областей. Мабуть, не варто зайвий раз нагадувати, які наслідки матиме в осінньо-зимовий період відключення від електропостачання промислових об‘єктів, лікарень, шкіл, дитячих садочків тощо.

Враховуючи вищезазначене, керівництво ПАТ "Кіровоградобленерго" звертається до жителів області з проханням невідкладно повідомляти про підозрілих осіб, які здійснюють роботи в безпосередній близькості від металевих опор високовольтних ліній електропередачі, випадки крадіжок з інших електроенергетичних об‘єктів, інформувати про діяльність скупників викраденого майна енергокомпанії за телефонами: (0522) 35-82-06 (автовідповідач), 35-82-35, (097) 520-96-18 або електронною поштою: koeobe02@shtorm.com.

За інформацію, яка сприятиме попередженню чи розкриттю злочинів, пов‘язаних із розкраданням майна енергокомпанії, передбачено винагороду.

Нерозголошення отриманих відомостей про особу заявника та анонімність спілкування перед третіми особами гарантуємо.

Зі сподіванням на порозуміння адміністрація ПАТ "Кіровоградобленерго"
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40726 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua