МЕНЮ


5 жовтень 2018 - 11:23

Зупинки громадського транспорту впорядкують


Зовнішній вигляд зупинок громадського транспорту у Кропивницькому обговорювався на апаратній нараді у понеділок у міській раді.
Міський голова Андрій Райкович поставив завдання заступнику Олександру Мосіну розробити програму, оформити паспорт кожної зупинки, у якому було б чітко визначено – де треба зробити ремонт, а де повну їх заміну.
– Яким би складним не був бюджет наступного року, така програма має бути підготовлена і виконана, – наголосив Андрій Райкович. – Ще одне завдання комунальним службам – прибирати сміття з центру міста необхідно рано-вранці. Машину, яка прибирає зупинки в центрі міста, я бачу о дев’ятій годині. Це пізно! Повні зупинки народу, а ми сміття вигрібаємо з урн. Підкоригуйте графік прибирання великих центральних зупинок.
Зауваження отримали і спеціалісти управління торгівлі та спеціалізованої інспекції, вони мають тісніше співпрацювати з керівниками закладів торгівлі Кропивницького. Адже часто навколо урн, що знаходяться біля входів до закладів торгівлі, дуже брудно.
– А після обіду взагалі жах – обурився Андрій Райкович. – Урни переповнені, і купа стаканчиків, коробочок, папірців навколо. Нехай виходять продавці чи прибиральники з мішками для сміття і прибирають. Так не може бути: взяли територію – слідкуйте за її санітарним станом!Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.32365 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua