МЕНЮ


29 сiчень 2010 - 12:58

ЗУПИНКОВИЙ РЕНЕСАНС


Минулої середи Володимир Пузаков разом з представниками кіровоградських мас-медіа оглянув кілька тільки-но збудованих комплексів на зупинках і один уже експлуатований. А перед цим розповів кореспондентові "Вечірньої газети" про те, що спонукало запропонувати приватникам разом з міською владою активно розпочати в місті зупинковий ренесанс:

– Двадцять – тридцять років тому зупинки громадського транспорту в місті будували й обслуговували підприємства, яких нині мало лишилося на плаву. Ті зупинки сьогодні здебільшого перебувають у вкрай незадовільному стані. Тому й виник задум попрацювати на благо кіровоградців разом з приватними інвесторами. Міська влада дає згоду на будівництво зупинкових комплексів, до яких, окрім крамниць, обов’язково мають входити й закриті від дощу, снігу та вітру павільйони з лавочками. Таких комплексів уже зведено чимало, ще більше заплановано побудувати. За угодою, власники магазинів зобов’язуються забезпечити цілодобовий догляд за ними.

Спочатку ми оглянули щойно зведені комплекси на вулицях Пацаєва й Жовтневої Революції. Це так звані малі архітектурні споруди, побудувавши які, приватні інвестори вбили кількох зайців одразу: і для себе матимуть зиск з торгівлі (зокрема, на вулиці Пацаєва пристроями й предметами для глухих і людей з послабленим слухом), і пасажирам є де сховатися від негоди, відпочити на лавочці, очікуючи на громадський транспорт, купити щось у магазині. І безробітні можуть працевлаштуватися продавцем, охоронцем, прибиральником тощо. Поблизу автовокзалу №1 магазином (він уже функціонує) та критим павільйоном задоволені не лише пасажири, а й мешканці Некрасівки. У тому краю міста не так уже й багато магазинів продовольчих товарів. Тож учасник Великої Вітчизняної війни Євген Чехович подякував міському голові та партнерам міської влади за зведення в зручному для нього та інших його сусідів-пенсіонерів місці цієї крамнички, де й ціни невисокі, і продавці привітні.

На вулиці Полтавській нещодавно зведено невеличкий кіоск із таким же павільйоном з лавочками. Зручно, затишно. Було… Бо вже якісь варвари вирвали "з м’ясом" дошки з лавки, облили якоюсь гидотою стіну павільйону. Невже ж комусь у нашому місті заважають ці зупинкові комплекси? Гадаю, що таких абсолютна меншість. Тож решті, напевно, слід берегти створене для всіх добро й не давати плювати на добрі справи ні на що загальнокорисне не здатним нікчемам.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41596 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua