МЕНЮ


27 червень 2013 - 14:42

Зустріч міського голови із молоддю


Напередодні Дня Конституції України та Дня молоді міський голова Олександр Саінсус зустрівся з представниками молодого покоління кіровоградців – школярами, студентами, лідерами громадських організацій, педагогами, медичними працівниками, робітниками і службовцями, які в навчання та праці досягли значних успіхів.

– Шановна молодь, – сказав очільник органу міського самоврядування, – наша зустріч відбувається в переддень двох значних свят, тож від щирого серця вітаю вас із ними – Днем Конституції України та Днем молоді. Серед вас – як ті, що навчаються, так і ті, що вже працюють. Усі ви – майбутнє нашої держави, і я бачу, що воно в надійних руках. Бажаю всім вам щастя, здоров’я, благополуччя, успіхів як у громадському, професійному, так і у вашому особистому житті!

Олександр Саінсус та заступник міського голови Вадим Дрига за високий професіоналізм, сумлінну працю, активну життєву позицію та з нагоди Дня молоді вручили грамоти Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету, подяки міського голови та пам’ятні подарунки більш ніж двом десяткам хлопців та дівчат, зокрема й голові та членам Молодіжної ради при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради.

Четвертий рік поспіль улітку міська влада працевлаштовує на оплачувані громадські роботи охочих попрацювати й заробити школярів і студентів. Тим чотирьом десяткам з них, які цьогоріч розпочали свою трудову діяльність на об’єктах міського комунального господарства "Трест зеленого господарства", Олександр Саінсус та Вадим Дрига вручили трудові книжки.

А завершилася зустріч керівництва міської ради з молоддю виконанням ученицею музичної школи № 2 ім. Ю. Мейтуса Сніжаною Шевцовою її власної пісні "Країна мрій" та спільним фотографуванням.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3762 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua