МЕНЮ


7 березень 2013 - 08:56

Звільнено двух заступників кіровоградського міського голови


Низкою кадрових питань було відзначене перше засідання 24 сесії міської ради. Так, головою постійної депутатської комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин був обраний член фракції Партії регіонів Олександр Мосін замість звільненого з цієї посади Віталія Бєлова. Також були звільнені відповідно до написаних заяв заступники міського голови Микола Вєщев (за станом здоров’я) та Сергій Дьячук (за згодою сторін). Нові призначення на ці посади відбудуться вже на другому пленарному засіданні, про що й повідомив міський голова Олександр Саінсус.

Першим питанням у порядку денному зазвичай значаться депутатські запити. Секретар міської ради Ігор Волков з цього приводу повідомив, що їх надійшло у міжсесійний період 34. В основному вони стосувались надання матеріальної допомоги громадянам міста на проведення вартісного лікування, придбання медикаментів тощо. Секретар міської ради Ігор Волков вніс на розгляд сесії проект рішення, яким передбачалася оптимізація діяльності постійних депутатських комісій за рахунок зменшення їх кількості до дев’яти шляхом об’днання двох профільних комісій в одну. На думку секретаря міськради, питання, що розглядаються на засіданнях комісії з питань торгівлі, побутового обслуговування, громадського харчування, захисту прав споживачів та цін і комісії з питань регуляторної політики, підприємництва, інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності мають багато спільного. Подібне об’єднання, підкреслив Ігор Волков, дозволило б якісніше і ефективніше приймати управлінські рішення. Проте для підтримки запропонованої новації не вистачило одного голосу. Два депутатські запити подав депутат від БЮТ Павло Топчій і стосувались вони питання можливого підвищення плати за проїзд у громадському транспорті та дострокового припинення опалювального сезону у школах та інших дитячих закладах з 30 березня поточного року. Депутати підтримали запити свого колеги та спрямували їх на опрацювання в профільні управління міської ради з подальшими висновками спеціалістів про доцільність та економічне обґрунтування цих кроків.

Також депутати заслухали звіт прокурора міста Кіровограда Дмитра Титора про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури міста за 2012 рік.

Без обговорення депутати затвердили звіт начальника фінансового управління міської ради Любові Бочкової про виконання міського бюджету за 2012 рік. Також, вносячи зміни до міського бюджету на рік поточний, не забули про виділення 35 тисяч гривень для он-лайн трансляцій сесійних засідань.

А от про розгляді питання про затвердження положення про порядок встановлення режиму роботи підприємств торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг на території міста Кіровограда у народних обранців виникла чимало запитань до заступника начальника юридичного відділу Марини Смаглюк. Тому остаточний розгляд питання було перенесено на наступне пленарне засідання, щоб в остаточному рішенні знайшли місце всі депутатські зауваження та корективи. На доопрацювання був направлений і проект рішення про затвердження переліку житлово-комунальних послуг у житловому фонді міста Кіровограда, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах.

Депутати звільнили на 50 відсотків від оплати за користування житлово-комунальними послугами інвалідів першої та другої груп по зору, а також відповідне рішення було прийнято і щодо членів сімей військовослужбовців, які загинули при виконанні службових обов’язків в Республіці Афганістан.

Окрім зазначених питань було розглянуто й ряд інших і стосувались вони різних галузей економіки міста – від внесення змін до програми будівництва (придбання) доступного житла, житлово-комунального господарства, освіти, торгівлі, соціального захисту тощо.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37098 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua