МЕНЮ


3 квiтень 2020 - 11:17

Звернення до кропивничан міського голови Андрія Райковича


Шановні кропивничани!

Своє чергове звернення до кожного із вас адресую через непросту ситуацію, пов’язану з посиленням карантину у зв’язку з коронавірусом.

Місто, як і вся країна, увесь світ, – на жорсткому карантині. Інакше бути не може, якщо хочемо вижити.

Міська рада щодня звертається до вас з вимогою припинити походи в місто. Достатньо одного разу – за продуктами, в аптеку чи медзаклад.

Особливо вимагаємо припинити, без гострої потреби, поїздки в громадському транспорті.

Нарешті зрозумійте: маршруткам, комунальному транспорту, автобусам і тролейбусам суворо заборонено перевозити пасажирів в кількості більше половини посадкових місць.

Заборонено! І скрізь усі мають бути в масках!

Натомість несвідомі громадяни ламають двері, ображають кондукторів, нападають на водіїв, розбивають скло в транспортних засобах, не дослухаються до прохань пропустити медиків, не виходять із салонів.

У результаті патрульна поліція штрафує автоперевізників за перевищення кількості пасажирів.

Я звертаюсь до вашого розуму і свідомості: небезпечну вірусну хворобу хаосом, хуліганством і брутальною поведінкою не перемогти!

Зрозумійте, якщо кожен виконає абсолютно прості правила поведінки під час карантину: бути вдома, на вулицю – в масках, діти – з дорослими, більше уваги – людям похилого віку, щоденна дезінфекція поверхонь, часте миття рук, контакт із сімейним лікарем, обов’язкова самоізоляція всіх, хто недавно повернувся із-за кордону, то вірус відступить!

Іще раз висловлюю подяку всім медичним працівникам, котрі зараз як на фронті, всім комунальним службам, працівникам ЖЕО, які прибирають місто, дезінфікують будинки, зупинки. Усім колективам, що в такий непростий час трудяться на своїх робочих місцях.

Бережіть себе, своїх близьких. Будьте свідомі і будьте здорові!
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39775 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua