МЕНЮ


3 сiчень 2003 - 00:13

ЗВЕРНЕННЯ ГРУПИ ДЕПУТАТІВ КМР


ЗВЕРНЕННЯ

Ми, депутати міської ради, глибоко стурбовані ситуацією, яка складається останнім часом у місті. Виконуючи накази виборців, ми всіляко намагались співпрацювати з міським головою на конструктивній основі, вирішуючи важливі питання життєдіяльності міста. Завдяки прийнятим сесією міської ради рішенням, вирішено такі важливі питання, як ліквідація заборгованості бюджетним установам, надання фінансової допомоги комунальним підприємствам, зміцнення матеріально-технічної бази правоохоронних органів, вирішення земельних проблем, відкриття пільгових магазинів для ветеранів, покращено ситуацію щодо харчування учнів шкіл і дитячих закладів та багато ін.

Але замість того, щоб продовжувати цей конструктивний шлях співпраці з депутатами, міський голова М.Чигрін та окремі посадові особи міськвиконкому почали грубо порушувати Закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про статус депутатів місцевих рад", принижувати депутатів, відмовляти їм в отриманні необхідної інформації для виконання їхніх депутатських повноважень.

Практикою роботи міського голови стало прийняття рішень з грубим порушенням Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" не на засіданнях виконкому, а кулуарно. При цьому не враховується думка окремих членів міськвиконкому, депутатів міської ради. Більше того, за вказівкою окремих посадових осіб депутатам міської ради заборонили знайомитися з матеріалами органів місцевого самоврядування.

Ми, депутати, неодноразово звертались до міського голови М.Чигріна надати матеріали, рішення та розпорядження, які приймаються міським головою та виконкомом. Але міський голова М.Чигрін та керівники виконавчих органів міської ради, а саме Сухопарова В.О., Гуменний А.М., Мальцева С.С., на порушення вимог Законів України "Про статус депутатів місцевих рад", "Про місцеве самоврядування в Україні" категорично відмовляють надавати будь-які документи депутатам для опрацювання.

Чого боїться міський голова, не надаючи документи? Можливо, фактів нецільового використання бюджетних коштів? Тому ми змушені сьогодні на сесії міської ради оголосити перерву та вимагаємо:

1. Надати копії всіх розпоряджень міського голови та рішень виконкому, прийнятих у період з 5 вересня 2002 року по теперішній час.

2. Надати матеріали та документи по всіх депутатських зверненнях і запитах, які були адресовані до міського голови та посадових осіб міськвиконкому.

3. Притягнути до відповідальності посадових осіб міськвиконкому за порушення законів України, а саме: вирішити питання про звільнення завідувачів юридичного відділу Гуменного А.М. та відділу кадрової роботи Мальцевої С.С., винести на розгляд даної сесії міської ради питання про звільнення з посади керуючої справами Сухопарової В.О. У зв'язку з вищевикладеним, усю повноту відповідальності за зрив роботи сьогоднішньої сесії та подальше її проведення покладаємо на міського голову М.Чигріна.

4. Головному редактору вісника міської ради "Вечірня Газета" оприлюднити дане звернення в черговому номері вісника.

Депутати Міcької Ради: Смиченко, Кислун, Перевозник, Овчар, Кролевець, Шаров, Хільченко, Волканов, Онул, Неділько, Перкіна, Цуканов, Андреєва, Жебелєв, Волков, Кочерженко, Лунгул, Бєлов, Андреєв, Крившенко, Садовий, Гнибіденко, Сергійчук, Ніколаєнко.

Читайте також: Колективне депутатське зверненняДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.84272 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua