МЕНЮ


18:55Моя кімната звернена вікнами на захід, тому в ній вечорами багато сонця. Це приємно: усюди вже темніє, а в мене ще світло, і я можу бачити, як поступово згасає день. З мого місця мені не видно пейзажу за вікном, та й сонячні промені прямо на мене не падають, і це добре: одяг мій не вигорів. Вікна зачинені, і в кімнаті не так уже й пильно. Мені зручно в кріслі. Я відкинулася на м'яку подушку в білих ромашках.

переглядів: 251
18:42Треба зображувати оптимізм, радість, щоб люди вірили в добро, любили людей і світ – таке творче кредо талановитого художника почесного громадянина міста Олександрії, лауреата обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна в номінації «Національна традиція» Степана Ніколенка, який 19 квітня відзначив 80-річчя.

переглядів: 334
18:21Однією із депутаток Кропивницької міської ради, обраних на торішніх місцевих виборах повторно, є Валентина Яремчук (депутатська фракція політичної партії «Європейська солідарність»). Її добре знають за активною діяльністю в селищі Новому, яке Валентина Сергіївна представляла в попередньому скликанні. Тепер вона разом з іншими шістьма депутатами округу № 5 репрезентує в міській раді виборців того ж таки селища Нового, а також Нової Балашівки, Ковалівки й Чечори.

переглядів: 891
18:19На в'їзді в Кропивницький з миколаївського напрямку нещодавно невідомі по-своєму «декомунізували» напис «Кіровоград», знявши з нього декілька металевих літер. Після цієї акції напис став таким: «Кіров гад».

переглядів: 635
18:14Замість пам’ятного знака на честь прикордонників, що захищали Кіровоград від гітлерівців 1941 року, на вулиці Соборній біля обласної друкарні встановлять бронзовий пам’ятник. Пам’ятний знак нині демонтовано, він покищо знаходиться неподалік дороги.

переглядів: 635
18:08

18 квітня в Україні відзначають День пам’яток історії та культури і Міжнародний день пам’яток та визначних місцьХудожньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна в Кропивницькому докладає значних зусиль, щоб підтримати ідею мистецької цінності творчого спадку минулих століть.

переглядів: 870
18:03Є люди, чия професія є невід’ємною від їхнього життя. Це – ентузіасти, люди невичерпної енергії, і творчий шлях їх – суцільне горіння, – сказав радянський музикознавець Віктор Дельсон. Даний вислів якнайкраще характеризує Генріха Густавовича Нейгауза, чий день народження музична спільнота Кропивницького відзначила 12 квітня.

переглядів: 884
17:57Вчені та інженери України і США спільно розробили нову силову установкy «VS» для приводу повітряних гвинтів на безпілотних літальних апаратах, а також як допоміжні силові установки для малих літальних апаратів і суден.

переглядів: 1125
17:42Нещодавно у Кропивницькому, в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна, відбувся концерт «Музичні дари». Студенти Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка так вітали викладача по класу скрипки Кропивницького музичного фахового коледжу Наталію Карабан з ювілеєм.

переглядів: 861
« 1 2 3 4 5 ... 938 939 940 »
pgt 0.43124 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua