МЕНЮ


16:15

Почнемо з того, що Кіровоградщина — регіон, де збереглася найбільша в Україні кількість підрозділів професійної пожежної охорони. Серед бійців особового складу є такі, хто бореться зі стихією вогню вже більше двох десятиліть, а деякі ще тільки переступили поріг пожежного депо. Сьогодні пожежники області спроможні виконувати завдання максимальної складності. У них є професійне кредо: попередити, допомогти, врятувати…
Напередодні професійного свята кореспондент “Вечірньої газети” зустрілася із заступником начальника управління державної пожежної охорони УМВС в Кіровоградській області Віктором Фісенком і поставила йому кілька запитань.

переглядів: 3701
16:02

про роботу міської ради в 1998-2002 рр. та виконання повноважень депутата

Жодне звернення я не залишив без реагування. За всіма ними мною направлялись доручення, прохання, клопотання. Питання, з яких необхідно було прийняти рішення органів місцевого самоврядування, я виносив на розгляд виконкому та сесії міської ради. На суботниках ми привели парк імені Крючкова до належного стану, що дало можливість (після кількарічного запустіння) 9 травня 2001 року провести там святкування Дня Перемоги. Поки директор парку працює на громадських засадах. У перспективі — відтворення в клубі та в парку зони відпочинку не лише для новомиколаївців.

переглядів: 2825
15:49

Які жарти будуть розігрувати з нами винахідливі політ-технологи можна лише здогадуватись. На Київському вокзалі, за повідомленням Майдан-інформу, встановлено вагон під гаслом "Народна платформа", що вагон має декілька прорізаних бокових дверей, над якими висять таблички: "КПРС", "КПУ", "СПУ", "СДПУ(о)", "Наша Україна", "За єдину Україну", "РУХ". Перехожі помітили відсутність дверей з написами ФНП чи Б'ЮТі і дивуються.

переглядів: 2766
15:36

Розширене засідання колегії УМВС в області, яке відбулося нещодавно, можна назвати етапним. І не лише тому, що на ньому був даний критичний аналіз роботі міліції, були притягнуті до відповідальності деякі керівники міськрайвідділів внутрішніх справ за недоліки в оперативно-службовій роботі. Етапним його можна назвати передусім тому, що основна увага була зосереджена на викоріненні недоліків у роботі самих правоохоронців.

переглядів: 3344
15:31

Розташування політичної реклами біля адміністративних споруд міського виконавчого комітету та обласної державної адміністрації, особливо у передвиборчий період, не дозволяється, — таким був однозначний висновок, зроблений членами комісії з питань зовнішньої реклами, що діє під головуванням заступника міського голови Людмили Дядечко.

переглядів: 2695
15:23

Саме стільки — 22 кандидати в народні депутати — зареєстровано окружною виборчою комісією по одномандатному виборчому округу №99 (м.Кіровоград).

переглядів: 2615
15:14

про роботу міської ради в 1998-2002 рр. та виконання повноважень депутата

На жаль, не всі рішення міської ради виконані, не всі рекомендації депутатів та комісій враховано. Основним аргументом у виконавчих органів міської ради є відсутність коштів. Це так. Коштів, дійсно, не вистачає. Але, на наш погляд, були реальні шляхи їх поповнення, раціонального використання. Так, наприклад, ще в 1998 році мною був розроблений план заходів, реалізація якого, за моїми підрахунками, дала б можливість залучити до вирішення проблем міста додатково десятки мільйонів гривень. Цей план було затверджено рішенням виконкому, визначені відповідальні, строки виконання. Кілька разів я ініціював перед міським головою питання про відповідальність осіб за його невиконання. Мною та депутатами міської ради вносились і інші пропозиції щодо шляхів подолання кризи в місті. На сесіях ради були затверджені галузеві програми. Більшість із них, на жаль, не виконані.

переглядів: 3021
15:11

про роботу міської ради в 1998-2002 рр. та виконання повноважень депутата

Депутати міської ради систематично залучались до роботи тимчасових комісій. Як правило, це були комісії зі спірних, конфліктних питань, які потребували виваженості, справедливості в їх розв’язанні. Можна нарахувати кілька випадків із 165 розглянутих справ, коли б депутати не врегулювали ці суперечки. Таке вирішення проблем дало змогу уникнути судових тяганин, зняти напругу серед людей, які звертались за справедливістю до депутатів як найвищої інстанції.

переглядів: 2846
15:05

про роботу міської ради в 1998-2002 рр. та виконання повноважень депутата

Згідно із Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” до моїх повноважень як секретаря міської ради належать, зокрема, організація підготовки сесій ради та питань, що виносяться на розгляд ради; забезпечення своєчасного доведення рішень ради до виконавців і населення, контроль за їх виконанням, сприяння депутатам ради у здійсненні їх повноважень, а у відсутність міського голови — скликання сесій та ведення засідань ради.

переглядів: 4099
1 2 »
pgt 0.39159 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua