МЕНЮ


12:07

Наближається 250-річчя Кіровограда. А разом із цим активізуються дискусії щодо назви міста. Серед дискутантів — прихильники повернення царської назви, теперішньої і ті, хто волів би, щоби в назві відбивалася не імперська, не радянська, а українська ідея.

переглядів: 2771
14:29

Обласна організація Всеукраїнського об'єднання ветеранів виступила з ініціативою повернення Кіровограду історичної української назви — Новокозачин. До подібних дій ветеранів спонукали події у місті, пов'язані з ювілеєм. Російська громада та єпархія УПЦ МП виступили за повернення місту імені російської цариці Єлизавети, стверджуючи, що місту повертається ім'я святої Єлизавети. У той же час ветеранська організація міста, що ідеологічно симпатизує КПУ, теж виступила із засудженням дій по перейменуванню Кіровограда в Єлизаветград.

переглядів: 2847
14:25

Шановний Вікторе Володимировичу!
У відкритому листі Кіровоградському міському голові М.С.Чигріну та депутатам міської ради ви намагаєтесь переконати їх у необхідності повернення нашому місту в рік 250-річного ювілею його "історичної" назви — Єлисаветград. Згоден із вашими численними аргументами проти назви Кіровоград, бо більшовик С.М.Кіров, на честь якого було перейменовано місто, ніколи тут не жив, ніякого стосунку до України та її історії не мав. Але я категорично проти повернення місту імперської назви Єлисаветград. Навіщо міняти більшовицьку назву на імперську?

переглядів: 2613
12:06

Кировоградская областная организация "Союз Чернобыль Украины" обратилась к Премьер-министру Януковичу, народным депутатам Пузакову, Антоньевой, меру города Чигрину. Как сообщил нам пресс-секретарь ВОО Кировоградской областной организации "Союз Чернобыль Украины" Игорь Филипенко, в обращении указывается о недостаточном финансировании Чернобыльских социальных программ, а также о сложившейся обстановке, которая может привести к социальному взрыву среди лиц, пострадавших в результате аварии на ЧАЭС.

переглядів: 3387
11:14

Председатель парламентского комитета по вопросам свободы слова и информации Николай Томенко внес на рассмотрение Верховной Рады Украины законопроект, который имеет цель запретить потребление табачных изделий в заведениях общественного питания, кроме случаев, когда такое потребление осуществляется в специально отведенных для курения местах, передает marketing.vc. Об этом сообщили в комитете. Как отметил народный депутат, законопроект направлен на законодательное наполнение принципа охраны права некурящих, жить в среде, свободной от табачного дыма. Действующее законодательство уже закрепляет ряд ограничений относительно мест, где можно потреблять табачные изделия. К сожалению, в число заведений, где табакокурение разрешается лишь в специально отведенных для этого местах, до сих пор не входят предприятия сферы общественного питания (кафе, рестораны и тому подобное). Вместе с тем, они, как правило, являются местами, где одновременно находится значительное количество людей, включая некурящих, женщин и детей и т.д.

переглядів: 2269
16:49

969 — саме стільки ДТП трапилося минулого року на автошляхах Кіровоградської області.

переглядів: 3031
16:43

На одній із кіровоградських зупинок розмовляють двоє чоловіків. Один каже: — А правильно Данилович зробив. На дорогах не повинно бути автомобілів з крутими номерами. А другий йому: — Воно то так. Але ж круті водії все одно лишаться...

переглядів: 3630
16:23

Делегація Кіровоградського обласного відділення Комітету виборців України взяла участь у семінарі "Незалежний громадський моніторинг виборчих кампаній в Україні: досвід, проблеми, перспективи", що провів у Києві Комітет виборців України за підтримки представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

переглядів: 2189
16:17

Зустріч Миколи Чигріна з виборцями округу №41, де депутатом кіровоградської міської ради Алла Смиченко, розпочалася з приємної новини. Верховна Рада розгляне постанову щодо святкування 250-річчя нашого міста. Цією постановою передбачається виділити з Державного бюджету додатково ще 104 мільйони гривень. Ці кошти планується спрямувати на ремонт доріг, забезпечення цілодобового водопостачання тих мікрорайонів міста, де цього блага ще не мають. Серед таких адрес Масляниківка, селище Гірниче тощо. Також планується поновити тролейбусний парк одинадцятьма машинами. А ще чекає ремонту каналізаційний колектор від Новомиколаївки до проспекту Винниченка. Словом, дірок у міському господарстві чимало — тільки гроші давай.

переглядів: 2391
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.41507 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua