МЕНЮ


12:51

Відповідно до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною", пенсії за особливі заслуги встановлюються:

переглядів: 2044
12:50

Ми на порозі знаменних подій — 60-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників і 60-річчя Перемоги радянського народу над гітлерівським фашизмом. Неможливо розділити подвиг народу на полях битв і в тилу.

переглядів: 1807
18:47

В Кіровограді пройшла крайова рада отаманів козацького товариства Бугогардівська паланка Українського козацтва.

переглядів: 9035
18:45

На засіданні президії Кіровоградської обласної ради ветеранів ішла ділова розмова про підсумки 4-го з'їзду Організації ветеранів України і завдання ветеранських організацій з виконання його рішень.

переглядів: 1930
18:58

У 2004 році право на державну соціальну допомогу мають сім'ї, чиї доходи не перевищують 80 гривень на кожного члена сім'ї. При цьому грошовий мінімум для пенсіонерів і дітей підвищений до 110 грн, а для інвалідів — до 115 грн.

переглядів: 4052
19:11

Відбувся ініційований "Вечірньою газетою" круглий стілСьогодні відбувся ініційований "Вечірньою газетою" круглий стіл "Назва столиці степового краю: проблеми перейменування". У рік 250-річного ювілею ця тема знову стала актуальною. Релігійні громади, депутати різних рівнів, громадські організації та політичні партії висловлюють різні точки зору, апелюють до нинішньої міської влади, надсилають звернення, листи, відгуки до топонімічної комісії у міськвиконкомі.

переглядів: 3653
12:08

Приватизувавши квартири в багатоповерхівках, громадяни автоматично стають власниками допоміжних приміщень — підвалів, сходів, сараїв, кладовок, горищ, колясочних. Для цього не потрібно створювати об'єднання співвласників чи вступати до нього або ж здійснювати ще якісь юридичні дії. Господарі неприватизованих осель є співвласниками допоміжних приміщень нарівні з тими, хто приватизував своє помешкання. Без згоди власників не можна продавати, здавати в оренду, перебудовувати чи передавати в користування допоміжні приміщення. Право власності на них так само, як і на квартири, є непорушним, забезпечується державою і захищається судом. Таке рішення оприлюднив Конституційний Суд України за зверненням Сергія Ярового та шістдесяти народних депутатів України.

переглядів: 2556
11:08

Леонид Кучма и Таксин Шинаватра (фото Укринформ)Президент Украины Леонид Кучма, пребывая с официальным визитом в Королевстве Таиланд, провел встречу в узком кругу с Премьер-министром этой страны Таксином Шинаватрой. Глава Украины и Премьер-министр Таиланда приняли участие в украинско-тайских переговорах в расширенном составе и церемонии подписания двусторонних документов. Как сообщает Официальное Интернет-представительство Президента Украины, были подписаны: Соглашение между Кабинетом Министров Украины и Правительством Королевства Таиланд об авиационном сообщении; Конвенция между Кабинетом Министров Украины и Правительством Королевства Таиланд об избежании двойного налогообложения; Протокол между Министерством иностранных дел Украины и Министерством иностранных дел Королевства Таиланд о консультациях и сотрудничестве.

переглядів: 2422
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.42603 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua