МЕНЮ


17:54

Споживчі ціни в Кіровоградській області області у лютому 2010 року порівняно з січнем зросли на 2 відсотки, з початку року – на 4,1 відсотки (по Україні – на 1,9 відсотка та 3,7 відсотка відповідно. Про це повідомляє Головне управління статистики у Кіровоградській област

переглядів: 3376
17:51

На цю тему відбулося засідання прес-клубу реформ, проведене за ініціативи обласного центру зайнятості. У його роботі взяли участь директор Кіровоградського ОЦЗ Марина Родіонова,виконавчий директор Кіровоградського відділення Спілки підприємців , малих, середніх і приватизованих підприємств Олена Надутенко, директор ПП "Каспер" Тетяна Красногорова, науковці, представники громадських організації, колишні безробітні, учасники клубу "Я - успішна жінка", що діє на базі Кіровоградського МРЦЗ.

переглядів: 4083
17:25

У Кіровограді з однієї торгової точки, на якій з-під поли продають тютюнові вироби, щоденно реалізується від 20 до 50 пачок цигарок по ціні від 4 до 12 грн. за пачку, в середньому 35 пачок по 7 грн. За орієнтовними підрахунками, щомісячно по місту реалізується більше як 73 тисячі пачок цигарок на суму понад 500 тисяч гривень., за рік - відповідно 882 тисяч пачок на 6,2 мільйона гривень.

переглядів: 2849
17:25

Між Світловодським районом та Колобжезьким повітом Польщі підписано угоду про співробітництво та партнерство, якою передбачено взаємовигідну співпрацю у напрямку розвитку гуманітарної сфери, насамперед освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та туризму.

переглядів: 3071
17:23

Гуманітарний департамент Кіровоградської міської ради оголошує конкурс на посаду вихователя у закладі нового типу «Наш дім» для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з умовам перебування, наближеними до сімейних.

переглядів: 3716
19:35

Минулих вихідних міський голова Володимир Пузаков, заступник директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку Володимир Горбатенко та заслужений архітектор України Віталій Кривенко побували у Львові, де взяли участь в обговоренні-розгляді скульптурної композиції «Пам’ятник Володимирові Винниченку».

переглядів: 3397
19:31

Протягом 2009 року економіка міста, як і вся вітчизняна економіка під впливом світової фінансово-економічної кризи, зазнала значні збитки – скоротилися обсяги промислового виробництва, роздрібної торгівлі, інвестицій в основний капітал. Однак у цілому за підсумками року можна сказати, що намітилися певні тенденції до стабілізації. Про це повідомила під час прес-конференції у Кіровоградській міській раді заступник директора департаменту економіки та фінансів Олена Осауленко.

переглядів: 3135
14:57

Один із жителів Кіровоградщини, отримавши десять мільйонів доходу, декларацію про доходи до податкових органів не подав і платити податки не захотів. Як наслідок, проти нього порушено кримінальну справу. Про це повідомляє відділ оподаткування фізичних осіб

переглядів: 2968
10:19

16 березня 2010 року о 12 годині в приміщенні Кіровоградської обласної ради (адреса: м. Кіровоград, пл. Кірова, 1) відбудеться урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародною Благодійною Фундацією «Хайфер Проджект Інтернешенл» (МБФ «ХПІ»), Міжнародним фондом «Відродження», радами та державними адміністраціями Кіровоградської області та Знам’янського району Кіровоградської області.

переглядів: 2955
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.40846 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua