МЕНЮ


08:51

Наближається перше весняне всенародне свято – Міжнародний жіночий день. Воно – одне з найпопулярніших у нашому суспільстві і вже давно стало уособленням любові до жінки, її вшанування та поваги, трепетного ставлення до неї сильної половини людства. Мабуть, немає такого чоловіка, який би цього дня або напередодні не подарував своїй коханій, матері, дочці, колезі по роботі букета квітів. Тому 8 Березня можна ще по праву назвати святом квітів, піднесеного та радісного настрою, який охоплює всіх у ці перші березневі дні. А квіткове різнобарв’я зараз просто вражає. На будь-який смак та гаманець. Кореспонденти "Вечірньої газети" завітали до одного з кіровоградських магазинів квітів – "Світ квітів", щоб дізнатись про квіткові уподобання чоловіків, модні тенденції та спектр послуг, які надають продавці доброго настрою й весняної краси.

переглядів: 2989
08:47

Як уже повідомляла наша газета, з недавнього часу кидати на вулицях недопалки стало дуже дорогим задоволенням. Так, із 17 лютого стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення діє в новій редакції, якою суттєво збільшено штрафи за порушення правил благоустрою. Це – привід задуматися і тим, хто має звичку, розвивати, так би мовити, ринкові відносини на тротуарах, у скверах та в інших недозволених місцях. Бо така торгівля, як правило, не обходиться без засмічення навколишньої території, а штрафи за це дуже-дуже «кусаються».

переглядів: 2617
08:45

У приміщенні Кіровоградської міської ради відбулася зустріч голови ОДА Володимира Мовчана з активом Кіровограда. У зустрічі взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та виконавчих органів міської ради, керівники місцевих підприємств, представники малого та середнього бізнесу, депутати міської ради.

переглядів: 2558
08:42

Минулої середи міський голова Володимир Пузаков, його заступник директор департаменту з гуманітарних питань Валентина Пупишева та начальник управління капітального будівництва міської ради Віктор Ксеніч побували в музеї обласної громадської організації “Автоветеран”, у машинобудівному коледжі Кіровоградського національного технічного університету та ЗОШ № 21.

переглядів: 2992 / коментарі (1)
08:41

Знаючи про час початку "гарячої" лінії, кіровоградці, які бажають поспілкуватись із міським головою, починають телефонувати заздалегідь. Тоді їм на допомогу приходить начальник відділу звернень громадян міської ради Роман Чорноіван. Не нарікаючи на те, що людина зі своїм проханням чи скаргою трохи поспішила, не дочекавшись визначеного часу, він уважно вислуховує громадянина і, якщо питання не потребує особистого втручання міського голови, дає свої рекомендації. Але, звичайно, мешканці міста бажають особисто донести до Володимира Пузакова свою проблему. Дехто його знає особисто, хтось нагадує про зустріч, яку Володимир Тихонович проводив із мешканцями того чи іншого мікрорайону, а хтось телефонує, щоб подякувати за виконану ним обіцянку. Всі звернення ретельно фіксуються, щоб надалі спеціалісти відповідних служб могли виїхати за зазначеною адресою та на місці вивчити можливості його вирішення.

переглядів: 2587
08:38

Минулого тижня кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, один із його заступників, директор гуманітарного департаменту Валентина Пупишева, та начальник управління капітального будівництва міської ради Віктор Ксеніч побували в ЗОШ № 7 та навчально-виховному об’єднанні "Спеціальна загальноосвітня школа – дитячий садок для дітей з вадами слуху".

переглядів: 2945
08:34

Про наслідки підвищення тарифів на послуги ОКВП "Дніпро–Кіровоград" для комунального підприємства "Водопровідно-каналізаційне господарство" розповіли на прес-конференції у вівторок директор цього КП Валентина Єременко та її заступник Галина Бахматова.

переглядів: 2723
08:31

Планувалось, що 30-а сесія Кіровоградської обласної ради, проведення якої було призначене на 26 лютого цього року, буде присвячена створенню територіальної виборчої комісії з проведення місцевих виборів. Але з огляду на те, що Верховна Рада відмінила свою ж постанову про проведення цих виборів 30 травня цього року і не призначила іншої дати, депутатам обласної ради довелося вносити корективи у порядок денний пленарного засідання.

переглядів: 9757
08:25

Порадити вступити до Єлисаветградського кавалерійського юнкерського училища троюрідному племіннику Тараса Шевченка (якого поет щиро любив, неодноразово згадував у листах до його батька) Йосипу міг випускник академії Генштабу Микола Новицький. Ще 1860 року офіцер по дорозі до місця призначення – згаданого закладу заїжджав до Корсуня на Черкащину, де вів перемовини про звільнення родичів Кобзаря з кріпацтва. А юнкером Йосип Шевченко став 1872 року.

переглядів: 3211
1 2 »
pgt 0.39593 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua