МЕНЮ


08:11

Михайло Курах, нині член правління Кіровоградської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану, був одним із тих шістдесяти офіцерів КДБ, які у грудні 1979 року брали штурмом органи державної влади Демократичної Республіки Афганістан. Розповідь про ті події Михайло Михайлович розпочав дещо здалеку:

переглядів: 2964
08:07

Олексій Матіас – "ангел" з проекту "Фабрика зірок-3" (Новий канал) прийшов на інтерв’ю зі своїм другом і запізнився на 40 хвилин. Однак його можна пробачити. Цей 21-річний красунчик насолоджується першими тижнями зіркового життя після успіху в талант-шоу "Фабрика зірок-3". Він стильно одягнений і сповнений райдужних надій. Незважаючи на програш у фіналі латишу Шуринсу, Олексій став відкриттям. У березні йому, як і всім іншим "третім" фабрикантам, доведеться попотіти – "Фабрика-3" вирушила в тур по Україні, і вони щоденно дають по концерту в новому місті, у деяких – і по два.

переглядів: 3920 / коментарі (1)
07:55

Виставка робіт кіровоградського самодіяльного майстра Сергія Берестеня, виготовлених із сірників, стала справжньою окрасою відділу краєзнавчої літератури обласної універсальної бібліотеки ім. Д. Чижевського. Відвідувачі книгозбірні мають можливість оглянути роботи унікального майстра, ознайомитися з творчим потенціалом умільця, який хоча і займається цим своєрідним мистецтвом усього рік, але вже має і своїх поціновувачів, і відповідне визнання широких кіл мистецької громадськості у вигляді грамот та дипломів різноманітних виставок й оглядів.

переглядів: 2879
07:48

Минулого понеділка редакції "Вечірньої газети" передали оголошення про те, що Службою безпеки України розшукується громадянин Лозінський Віктор Олександрович 06.04.1963 р. народження, уродженець селища міського типу Голованівська Кіровоградської області, зареєстрований у місті Києві по вулиці Граденській, 10, кв. 30, який обвинувачується в скоєнні особливо тяжкого злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України". У цьому ж оголошенні містилися фото та словесний опис розшукуваного: "На вигляд – 45 – 46 років, очі світло-сірого кольору, зріст – 175 – 180 см, волосся русяве із сивиною, середньої статури, обличчя овальне, ніс прямий, вуха прилягаючі, може носити бороду і вуса". Ми запевнили співробітника облуправління СБУ, який приніс нам цей текст, що зробимо все можливе для затримання громадянина Лозінського. І не дотримали слова – через годину стало відомо, що Віктор Олександрович уже дає свідчення в Генеральній прокуратурі України.

переглядів: 2786
« 1 2
pgt 0.41653 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua