МЕНЮ


08:39

Дев’ятого березня біля пам’ятника Тарасові Шевченку в обласному центрі на вулиці його ж імені відбувся святковий мітинг з нагоди 196-річчя великого українського Поета, Громадянина, Патріота.
Навколо монумента зібралися сотні людей, які прийшли вшанувати одного зі стовпів української культури, чиї творчість і громадянська позиція завжди вели українців до усвідомлення їхнього невід’ємного права бути господарями на власній землі.

переглядів: 2771
08:37

Упродовж грудня минулого та січня нинішнього років Верховна Рада України прийняла низку законів щодо обмежень споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв, інформування громадян про наявність у харчах генетично модифікованих організмів (ГМО) та змін до Кодексу України "Про адміністративні правопорушення" (зокрема, і стосовно порушень правил благоустрою територій населених пунктів). Нові закони та зміни до чинних значною мірою стосуються діяльності підприємців-торговців. Задля їх інформування про нововведення працівники департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради організували і провели вчора семінар. На захід прийшло близько сотні керівників підприємств торгівлі, ресторанного господарства й ринків.

переглядів: 2514
08:32

Восьмого березня жителю Кіровограда Полікарпу Кур’яну виповнилося сто років. З цією визначною датою ювіляра привітав міський голова Володимир Пузаков (на знімку). Він особисто разом зі своєю заступницею Валентиною Пупишевою завітав до затишного будинку по вулиці Гранітній, де нині проживає Полікарп Филимонович разом із родиною свого онука Володимира Мельника. Володимир Тихонович побажав іменинникові здоров’я ще на багато років та вручив подарунки й матеріальну допомогу від міської влади.

переглядів: 2580
08:32

Нещодавно в українських ЗМІ з’явилася шокуюча інформація: Україні загрожує землетрус, що за своєю силою не поступиться руйнівному землетрусу в Гаїті й Чилі. Така смілива заява директора румунського інституту геофізики Георге Мермуряну пов’язана з тим, що на кордоні України і Румунії, в Карпатах є небезпечна сейсмічна точка, яку називають зоною Вранча. Тож, за твердженням відомого сейсмолога, Україна може постраждати вже у найближчих десять днів (орієнтовно – 17-19 березня). Директор інституту геофізики попереджає світову спільноту, що для України це буде нечуваний за розмахом і силою землетрус, якого ще досі не було в нашій країні.

переглядів: 4353
08:27

Увічнять пам’ять, встановивши меморіальні дошки.
Виконком Кіровоградської міської ради вирішив увічнити пам’ять кількох Героїв Радянського Союзу, встановивши їм до 65-річчя Перемоги над німецько-фашиcтськими загарбниками меморіальні дошки. Зокрема, меморіальні дошки Василю Іщенку, Аркадію Ковачевичу, Володимиру Головченку будуть встановлені на фасаді технікуму механізації сільського господарства (проспект Університетський, 5/2), в якому вони навчалися, та Миколі Литвинову – на фасаді будинку на вулиці Барболіна, 40. Крім того, члени виконкому надали дозвіл Кіровоградській раді ветеранів фізичної культури, спорту та війни встановити меморіальну дошку організаторам будівництва Кіровоградської дитячо-юнацької спортивної школи Миколі Кириченку та Євгенії Чабаненко – на фасаді Кіровоградської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву "Надія", що на вулиці Велика Пермська, 8.

переглядів: 2796
08:27

Минулої середи Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги отримала сертифікати на вартісне медичне обладнання, придбане за кошти державного бюджету в рамках урядової програми модернізації матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я. Сертифікати на апарат ультразвукової діагностики екстра-класу, два прилади для визначення рівня глюкози у крові та електрокардіограф головному лікарю Олександру Мінічу у присутності заступника міського голови Валентини Пупишевої та начальника управління охорони здоров’я Любові Пивоварчук вручив народний депутат України член фракції БЮТ Володимир Яворівський (на знімку). Новітнє обладнання буде доставлене в лікарню найближчим часом.

переглядів: 2577
08:22

Другого березня адміністративна комісія при виконкомі Кіровоградської міської ради, розглядаючи протоколи, складені на кіровоградців за порушення правил благоустрою, вперше приймала рішення про стягнення з них штрафів відповідно до Закону України "Про внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення", який набрав чинності 17 лютого. По-новому за недбайливе ставлення до рідного міста заплатять уже четверо кіровоградців.

переглядів: 2683
08:22

Святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня подарували своїм колегам-жінкам чоловіки – працівники виконавчих органів Кіровоградської міської ради. Кожній з них вони вручили квіти, солодкі подарунки.

переглядів: 3244
08:22

Минулого тижня міський голова Володимир Пузаков разом зі своїм заступником – директором департаменту з гуманітарних питань міської ради Валентиною Пупишевою та начальником управління капітального будівництва міської ради Віктором Ксенічем побували в міській лікарні швидкої медичної допомоги та в ЗОШ № 16.
І в лікарні, і у школі за кошти з міського бюджету виконано капітальний ремонт декількох приміщень. У лікувальному закладі на Новомиколаївці створено нове реанімаційне відділення з лабораторією при ньому. За словами начальника міського управління охорони здоров’я Любові Пивоварчук та головного лікаря установи Олександра Мініча, які оглядали відділення разом з представниками міської влади, для нього вже придбано необхідне медичне обладнання. Офі- ційне відкриття реанімації міської лікарні швидкої допомоги відбудеться наприкінці березня. У цій же лікарні на початку квітня буде відкрито нову операційну (ендоскопічну) з лапаро- скопом та іншим операційним обладнанням.

переглядів: 2784
1 2 »
pgt 0.43558 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua