МЕНЮ


13:17

Зустрічі з цікавими людьми стали вже традиційними для студентів Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та учнів педагогічного ліцею Кіровоградської міської ради. Цього разу до університету завітала відомий журналіст,заступник головного редактора всеукраїнського тижневика «Дзеркало тижня» Юлія Мостова.
Для тих, хто в майбутньому вирішив обрати професію журналіста, було цікаво дізнатись, що являє собою цей фах. Тому більша частина лекції була присвячена тому, чим журналістика відрізняється від піару, яким сьогодні займаються більшість українських журналістів.

переглядів: 3277
17:17

Світова історія має багато сторінок, про які написано тисячі наукових досліджень, науково-популярних і публіцистичних робіт, художніх творів та знятих кінофільмів. Саме до таких подій можемо віднести наполеонівські війни початку ХІХ століття. Глибокий інтерес викликаний у першу чергу тим, що вони торкнулися історії майже всіх європейських держав і народів. Значною мірою ці війни зачепили й Україну. Російська армія отримувала з українських губерній провіант, фураж і зброю. Значна її частина була укомплектована вихідцями з України, чимало полків свого часу були сформовані на її території. Свою історичну назву у війнах із французами увіковічнило і наше місто, оскільки активну участь у бойових діях проти наполеонівської Франції брав Єлисаветградський гусарський полк.

переглядів: 5124
15:24

До чергової частини Олександрійського МВ УМВС України в Кіровоградській області на лінію «102» надійшло повідомлення про те, що на одній із вулиць міста собака напав на неповнолітніх. На місце пригоди терміново виїхала слідчо-оперативна група. Для знешкодження розлюченої тварини працівникам міліції довелося застосувати табельну вогнепальну зброю. Про це повідомляє ВЗГ УМВС України
в Кіровоградській області

переглядів: 2891
10:45

Заступник директора фірми "Голованівський базар", підконтрольної екс-депутату Віктору Лозінському, заявив слідству, що це він убив Валерія Олійника.
Про це він заявив на допиті слідчим прокуратури, пише "Дело" з посиланням на текст постанови Печерського суду Києва місячної давнини про взяття під варту колишнього менеджера фірми Лозінського, ім'я якого не називається, повідомляє "Українська правда".

переглядів: 2725
10:40

Про це повідомив під час прес-конференції начальник спецінспекції Кіровоградської міської ради Віктор Іванов.

переглядів: 3032
10:37

Відтепер до кіровоградців, які порушують правила благоустрою, інспектори спецінспекції Кіровоградської міської ради не лише приходитимуть, а й...припливатимуть на човнах. Про це заявив під час прес-конференції у вівторок начальник спецінспекції Віктор Іванов.

переглядів: 3330
17:28

Минулого тижня на Кіровоградщині стартувала вже традиційна для нашого регіону благодійна акція «Маленькі чарівники Кіровоградщини».

переглядів: 3233
16:54

У представників лівих сил Кіровограда склалася традиція 22 квітня, у день народження Леніна покладати квіти до підніжжя його пам’ятника у парку Ковалівському. А напередодні, 17 квітня кіровоградські комуністи та комсомольці вирішили навести в цьому місці відпочинку лад. Вони першими відгукнулися на прохання кіровоградського міського голови Володимира Пузакова прибрати територію парку під час місячнику з поліпшення благоустрою та санітарного стану міста. До них приєдналися також студенти машинобудівного технікуму.

переглядів: 3493
18:36

Сьогодні, 17 квітня, у Кіровограді пройшла міжнародна виставка собак «Кубок фортеці Єлисавети». Окрім великої різноманітності порід, глядачів порадували конкурси «Дитина та собака», «Гламур-дог шоу». Ця виставка традиційно відбувається навесні в нашому місті і щорічно збирає учасників не тільки з усієї України, а й з інших країн.

переглядів: 3217 / коментарі (2)
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.44376 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua