МЕНЮ


10:54

В ГПУ кажуть - провина екс-депутата в загибелі селянина очевидна. Обвинувачення проти Лозінського готові перекваліфікувати на умисне вбивство.

переглядів: 2935
10:42

У Світловодську батьки під час посту морили голодом одномісячну дитину. Дівчинка, яка народилася з вагою у 3,5 кілограми, за місяць схудла більш ніж на кілограм.

переглядів: 3082
10:21

іровоградська міська рада затвердила Програму реформування і розвитку житлово – комунального господарства міста Кіровограда на 2010 – 2014 роки. Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради.

переглядів: 3194
10:20

Робоча група з підготовки проведення громадських слухань щодо повернення Кіровограду історичної назви Єлисаветград продовжує вивчати експертні висновки щодо правових й економічних наслідків такого перейменування. Про це повідомляє прес-служба Кіровограської міської ради.

переглядів: 3653
16:13

Про це стало відомо під час колегії державної податкової адміністрації в Кіровограській області, що відбулася сьогодні, 14 квітня, повідомляє відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в області.

переглядів: 3353
15:56

У березні поточного року в ході проведеної перевірки приватного підприємства, яке здійснює торгово-посередницьку діяльність щодо достовірності нарахування суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість податківці встановили досить цікаву річ. Як виявилося, його посадові особи подали до податкового органу декларацію з податку на додану вартість з помилками. Таким чином платнику, який не мав права на отримання бюджетного відшкодування ПДВ, зменшено заявлену суму бюджетного відшкодування в розмірі 10,2 млн. грн. Про це повідомляє відділ контролю за відшкодуванням податку на додану вартість ДПА у Кіровоградській області.

переглядів: 2881
12:01

Хореографічний ансамбль «Метелиця» відділу сім'ї та молоді гуманітарного департаменту Кіровоградської міської ради (художні керівники: Яремчук Володимир, Бойко Микола, Нагурна Тетяна) 12 квітня 2010 року повернувся з ХІ Всеукраїнського фестивалю «Біла лелека», який проходив у Дніпропетровську. Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради.

переглядів: 2973
11:51

На території області є 6 підприємств, які отримали в Мінприроди реєстраційні свідоцтва на розробку документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, та 5 акредитованих лабораторій щодо проведення замірів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.
Наглядовими перевірками, проведеними Кіровоградським міжрайонним природоохоронним прокурором, викрито незаконну діяльність таких підприємств, а також недостовірність проведених акредитованими лабораторіями вимірів зазначених забруднюючих речовин. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

переглядів: 8025
17:21

Як уже відомо, 19 березня депутати Кіровоградської міської ради прийняли рішення про проведення громадських слухань з питання неутворення районних у місті Кіровограді рад. Згодом виконком міської ради визначив дату і місце проведення слухань. Вони відбудуться 28 квітня 2010 року о 14 годині в приміщенні кібернетико-технічного коледжу. Про це повідомили на прес-конференції у вівторок голова робочої групи з проведення громадських слухань Григорій Давидов та заступник голови групи Олександр Макієнко.

переглядів: 3290
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.43347 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua