МЕНЮ


11:33

Відповідно до рішення виконкому Кіровоградської міської ради, незабаром буде відкрито меморіальну дошку Герою Радянського Союзу Дмитру Семенову.

переглядів: 2854
11:32

Виконком Кіровоградської міської ради прийняв рішення про надання грошової допомоги у розмірі сто гривень кожному інвалідам та учасникам бойових дій Великої Вітчизняної війни з нагоди Дня перемоги.

переглядів: 3023
11:34

Почесний громадянин міста Кіровограда, відомий в Україні підприємець Євген Бахмач відмовився від отримання щомісячного пансіону з міського бюджету, повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради.

переглядів: 3086
10:59

Голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін разом із головою обласної ради Миколою Сухомлином, ветеранами Великої Вітчизняної війни, представниками громадськості заклали у парку імені 50-річчя Жовтня «Алею Перемоги» до 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

переглядів: 3232
10:56

Такий результат перевірки, проведений інспекторами ДАІ. Про це повідомив редакції старший державтоінспектор відділу АТІ УДАІ УМВС України
в Кіровоградській області майор міліції О.Войтович.

переглядів: 3468
16:17

22 квітня 2010 року у Кіровоградському юридичному інституті Харківського національного університету внутрішніх справ відбулась Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Протидія злочинності неповнолітніх: досвід та сучасні проблеми». До участі у конференції були запрошені викладачі юридичних вищих навчальних закладів з Росії, Республіки Білорусь, Республіки Польща, з різних областей України, представники місцевих органів влади, викладачі, курсанти та студенти КірЮІ. У роботі Міжнародної конференції взяв участь заступник начальника Управління МВС в області полковник міліції Олександр Іванов.

переглядів: 3120
09:51

Хвилиною мовчання розпочався вчора в приміщенні Кіровоградської міської ради урочистий захід з нагоди 24-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Після вшанування пам'яті тих, хто своїм життям зупинив пекельну стихію, до присутніх у залі вдів ліквідаторів звернувся кіровоградський міський голова Володимир Пузаков.

переглядів: 2861
09:47

За даними Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості кількість незайнятих громадян міста, які звернулися до цієї установи за допомогою у працевлаштуванні, на 1 квітня 2010 року становила 1921 особу, повідомляє головне управління статистики в Кіровоградській області.

переглядів: 2809
13:18

Минулих вихідних міський голова Володимир Пузаков, архітектор Віталій Кривенко та заступник директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку Володимир Горбатенко побували у черговий раз у Львові, аби подивитися, як йдуть роботи над створенням пам’ятника Винниченку та бюстом Григорія Куроп’ятникова.

переглядів: 3402
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.40627 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua