МЕНЮ


12:01

Досі пам’ятаю, як у середніх класах школи з червоною пов’язкою на руці чергував на автобусній зупинці неподалік дев’ятої школи в Кіровограді й нагадував людям, що використані проїзні квитки слід кидати в урни, а не на землю. Інші мої однокласники слідкували за тим, аби ніхто не смітив навколо школи. За часів незалежності школярів звільнили від таких обов’язків, однак у Кіровограді віришили відродити цю традицію.

переглядів: 4567
11:55

З настанням теплої весняної погоди у Кіровограді активізувалась боротьба зі стихійною торгівлею. Створено спеціальні рейдові бригади, до яких увійшли працівники управління торгівлі та споживчого ринку департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку міської ради, спецінспекції, дружинники міської дружини та працівники правоохоронних органів, зокрема Ленінського райвідділу міліції. Щодня такі бригади виходять за адресами, де процвітає несанкціонована торгівля. На сьогодні найбільше уваги приділяється центральній частині міста, зокрема вулиці Преображенській – на ділянці від площі Богдана Хмельницького до Спасо-Преображенського собору. За коментарями ми звернулись до головного спеціаліста відділу споживчого ринку та побутового обслуговування департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку міської ради Олександра Маличенка.

переглядів: 8444
11:55

Указом від шостого квітня нинішнього року Президент України призначив новим головою Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Ларіна, народного депутата, керівника обласного виборчого штабу Віктора Януковича на минулих президентських виборах. Його попередник Володимир Мовчан, відповідно, був звільнений з посади.

переглядів: 3854 / коментарі (1)
11:55

Протягом трьох років у Кіровограді триває зримий бій з повеневими та ґрунтовими водами, які завдавали великих прикрощів мешканцям приватних будинків уздовж Інгулу в низинній частині міста. Що ж за цей час зроблено?

переглядів: 2608
11:49

Саме з таким побажанням завітали до кіровоградки Олександри Павлівни Удовцової, якій шостого квітня виповнилось 100 років, заступник міського голови – директор гуманітарного департаменту Кіровоградської міської ради Валентина Пупишева та начальник відділу соціальної підтримки населення міськради Юлія Вовк.

переглядів: 2588
11:49

Робота над головним фінансовим документом завершується

Процес формування проекту бюджету міста на 2010 рік – на стадії завершення.

переглядів: 2647
11:39

Останнім часом фахівці відділу захисту прав споживачів департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку Кіровоградської міської ради почали проводити менше планових перевірок, а більше уваги приділяти розгляду скарг кіровоградців,чиї права як споживачів були порушені. Про це повідомила журналістам на прес-конференції начальник відділу Алла Шерстньова.
– Як засвідчує практика, ця форма роботи ефективніша, ніж планові перевірки, – зазначила Алла Шерстньова. – Ми не тільки допомагаємо тим, хто звертається зі скаргою, а й надаємо консультації, роз’яснення, щоб споживач міг сам захистити свої права, знав, як діяти під час купівлі товару, аби не потрапити в халепу. До речі, самі підприємці, якщо бачать, що перед ними – досвідчений споживач, який знає свої права і знає, як їх захистити, нерідко йдуть йому назустріч, не чекаючи, доки в ситуацію втрутиться наш відділ. Таким чином задовольняється близько двадцяти відсотків скарг.

переглядів: 2828
11:39

Як відомо, Кіровоградська міська рада прийняла рішення провести громадські слухання про повернення місту Кіровограду історичної назви Єлиcаветград. Нагадаємо, що слухання відбудуться о 14.00 в актовій залі кібернетико-технічного коледжу (вулиця Леніна, 41/26).

переглядів: 7438 / коментарі (1)
11:26

Дванадцятого квітня відзначатимемо 122 роки від дня народження нашого земляка – піаніста й педагога – Генріха Густавовича Нейгауза. У зв’язку з цим викладач Кіровоградської музичної школи № 1 ім. Генріха Нейгауза директор Народного меморіального музею його ж імені Тетяна Фурлет розповіла про маловідомі сторінки з життя музиканта й учителя.

переглядів: 3494
1 2 »
pgt 0.44407 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua