МЕНЮ


16:13

Про це стало відомо під час колегії державної податкової адміністрації в Кіровограській області, що відбулася сьогодні, 14 квітня, повідомляє відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в області.

переглядів: 3351
15:56

У березні поточного року в ході проведеної перевірки приватного підприємства, яке здійснює торгово-посередницьку діяльність щодо достовірності нарахування суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість податківці встановили досить цікаву річ. Як виявилося, його посадові особи подали до податкового органу декларацію з податку на додану вартість з помилками. Таким чином платнику, який не мав права на отримання бюджетного відшкодування ПДВ, зменшено заявлену суму бюджетного відшкодування в розмірі 10,2 млн. грн. Про це повідомляє відділ контролю за відшкодуванням податку на додану вартість ДПА у Кіровоградській області.

переглядів: 2879
12:01

Хореографічний ансамбль «Метелиця» відділу сім'ї та молоді гуманітарного департаменту Кіровоградської міської ради (художні керівники: Яремчук Володимир, Бойко Микола, Нагурна Тетяна) 12 квітня 2010 року повернувся з ХІ Всеукраїнського фестивалю «Біла лелека», який проходив у Дніпропетровську. Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради.

переглядів: 2971
11:51

На території області є 6 підприємств, які отримали в Мінприроди реєстраційні свідоцтва на розробку документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, та 5 акредитованих лабораторій щодо проведення замірів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.
Наглядовими перевірками, проведеними Кіровоградським міжрайонним природоохоронним прокурором, викрито незаконну діяльність таких підприємств, а також недостовірність проведених акредитованими лабораторіями вимірів зазначених забруднюючих речовин. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

переглядів: 8023
pgt 0.3997 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua