МЕНЮ


08:31

Міська дошка Пошани до наступного святкування дня народження Кіровограда кардинально змінить свій вигляд. Міський голова Володимир Пузаков звернув увагу керівників виконавчих органів міської ради на те, що в контексті загальної реконструкції вулиці Леніна сучасний стан місця вшанування кращих кіровоградців уже не відповідає критеріям урочистості. Під час виїзної робочої наради, що відбулася безпосередньо біля дошки Пошани, Володимир Пузаков доручив департаменту містобудування та капітального будівництва міськради розробити архітектурний проект цього куточка центральної частини міста.

переглядів: 3057 / коментарі (1)
08:26

Протягом останніх кількох років кіровоградська міська влада приділяла особливу увагу облаштуванню проспекту Комуністичного. Тут були оновлені зелені насадження, замінено асфальтове покриття, облаштовано сучасну систему зовнішнього освітлення, встановлено лавочки.

переглядів: 2817
08:26

Учора депутати Кіровоградської міської ради на своєму сесійному засіданні скасували кількарічної давнини рішення міськради про передачу Ковалівського парку в комунальну власність Ленінського району міста, повернувши його таким чином у комунальну власність міста.

переглядів: 2825
08:19

Протягом кількох днів на Кіровоградщині перебувала з робочим візитом офіційна делегація Федеральної землі Штирія Республіки Австрія. Це перший візит австрійців до нас, тому вони з цікавістю ознайомилися з історією нашого краю, його економічним розвитком, соціально-культурною інфраструктурою тощо. Також іноземні гості зустрілись із заступником голови облдержадміністрації Віктором Серпокриловим, заступником голови обласної ради Яковом Бондарем, керівниками деяких управлінь облдержадміністрації, кіровоградських підприємств та ін.

переглядів: 2890
08:19

Напевно, мало хто з кіровоградців не помітив, що нинішнього тижня на частині вулиць міста розпочато поточний ремонт асфальтового покриття. Цій темі, а також іншим нагальним господарським справам була присвячена нарада за участі міського голови Володимира Пузакова та директора департаменту житлово-комунального господарства – заступника міського голови Віктора Кухаренка з керівниками комунальних підприємств Кіровограда.

переглядів: 2810
08:19

У перших числах травня в Кіровограді почнуть функціонувати об’єкти сезонної торгівлі (працюватимуть вони до кінця вересня). У зв’язку з цим підрозділи виконавчих органів міської ради попередньо ретельно попрацювали над проектом рішення про дислокацію об’єктів сезонної торгівлі у весняно-літній період 2010 року.

переглядів: 2806
08:12

Виконком Кіровоградської міськради визначив час і місце проведення громадських слухань з питання неутворення районних у місті Кіровограді рад. Вони відбудуться 28 квітня 2010 року о 14 годині в приміщенні кібернетико-технічного коледжу. Про це повідомили на прес-конференції у вівторок голова робочої групи з проведення громадських слухань Григорій Давидов (на знімку ліворуч) та заступник голови групи Олександр Макієнко (на знімку праворуч).

переглядів: 5047
08:12

Підготовка до відзначення 65-ї річниці Великої Перемоги у Кіровограді перебуває під особистим контролем міського голови Володимира Пузакова. Міська влада у цьому році підготувала цілу низку цікавих заходів, у центрі уваги яких – кіровоградські ветерани, учасники бойових дій, інваліди Великої Вітчизняної війни.

переглядів: 2313
08:03

Редакція "Вечірньої газети" поцікавилася думкою представників різних фракцій депутатського корпусу Кіровоградської міської ради щодо доцільності існування в Кіровограді районних у місті рад.

переглядів: 4410
1 2 3 »
pgt 0.45738 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua