МЕНЮ


17:17

Світова історія має багато сторінок, про які написано тисячі наукових досліджень, науково-популярних і публіцистичних робіт, художніх творів та знятих кінофільмів. Саме до таких подій можемо віднести наполеонівські війни початку ХІХ століття. Глибокий інтерес викликаний у першу чергу тим, що вони торкнулися історії майже всіх європейських держав і народів. Значною мірою ці війни зачепили й Україну. Російська армія отримувала з українських губерній провіант, фураж і зброю. Значна її частина була укомплектована вихідцями з України, чимало полків свого часу були сформовані на її території. Свою історичну назву у війнах із французами увіковічнило і наше місто, оскільки активну участь у бойових діях проти наполеонівської Франції брав Єлисаветградський гусарський полк.

переглядів: 5124
15:24

До чергової частини Олександрійського МВ УМВС України в Кіровоградській області на лінію «102» надійшло повідомлення про те, що на одній із вулиць міста собака напав на неповнолітніх. На місце пригоди терміново виїхала слідчо-оперативна група. Для знешкодження розлюченої тварини працівникам міліції довелося застосувати табельну вогнепальну зброю. Про це повідомляє ВЗГ УМВС України
в Кіровоградській області

переглядів: 2891
10:45

Заступник директора фірми "Голованівський базар", підконтрольної екс-депутату Віктору Лозінському, заявив слідству, що це він убив Валерія Олійника.
Про це він заявив на допиті слідчим прокуратури, пише "Дело" з посиланням на текст постанови Печерського суду Києва місячної давнини про взяття під варту колишнього менеджера фірми Лозінського, ім'я якого не називається, повідомляє "Українська правда".

переглядів: 2725
10:40

Про це повідомив під час прес-конференції начальник спецінспекції Кіровоградської міської ради Віктор Іванов.

переглядів: 3032
10:37

Відтепер до кіровоградців, які порушують правила благоустрою, інспектори спецінспекції Кіровоградської міської ради не лише приходитимуть, а й...припливатимуть на човнах. Про це заявив під час прес-конференції у вівторок начальник спецінспекції Віктор Іванов.

переглядів: 3330
pgt 0.43446 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua