МЕНЮ


08:22

26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталася жахлива катастрофа, спричинена руйнуванням четвертого енергоблока АЕС. Руйнування мало вибуховий характер, реактор був повністю зруйнований, і в довкілля потрапила велика кількість радіоактивних речовин. Катастрофу цю вважають найбільшою за всю історію ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічними збитками. Радіоактивна хмара пройшла над європейською частиною СРСР, більшою частиною Європи, східною частиною США. Приблизно 60 відсотків радіоактивних речовин осіло на території Білорусі. Близько 200 тисяч осіб було евакуйовано із зон забруднення.

переглядів: 2816
08:22

Будівництво у Кіровограді дитячого будинку "Наш дім-2", який діятиме за альтернативними традиційним інтернатським методиками виховання та навчання сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, уже розпочалося й ведеться активними темпами. Про це повідомив міський голова Володимир Пузаков на нараді минулого вівторка.

переглядів: 2420
08:16

Комуністи першими відгукнулися на прохання кіровоградського міського голови Володимира Пузакова прибрати територію парку під час місячника з поліпшення благоустрою та санітарного стану міста влаштувавши 17 квітня суботник. До них приєдналися студенти машинобудівного технікуму.

переглядів: 2727
08:16

Із таким закликом звернувся до кіровоградців через ЗМІ на вівторковій прес-конференції начальник спецінспекції Кіровоградської міської ради Віктор Іванов, у черговий раз нагадавши, що зараз триває місячник з поліпшення благоустрою та санітарного стану обласного центру, а 24 квітня проводитиметься загальноміський суботник.

переглядів: 2825
08:10

Кіровоградська облдержадміністрація незабаром укладе меморандум з місцевими виробниками сільгосппродукції та представництвами всеукраїнських торговельних мереж. Про це повідомив днями на прес-конференції начальник державної інспекції з контролю за цінами в області Ігор Фурманов.

переглядів: 2554
08:10

Профілактика захворювання людей та тварин на сказ – такою була тема чергового засідання протиепізоотичної комісії під головуванням начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кіровоградської міської ради Сергія Коваленка.

переглядів: 3602
08:10

Проблема пільгових перевезень ветеранів та людей похилого віку постійно знаходиться під пильним контролем керівників департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради. Але все ж трапляється, що недобросовісні водії відмовляють старикам у праві безкоштовного проїзду в міських маршрутних таксі. У таких випадках міська ветеранська організація звертається до департаменту з вимогою вплинути на перевізників, щоб ті дотримувались закону.

переглядів: 3435
08:10

Минулих вихідних міський голова Володимир Пузаков, архітектор Віталій Кривенко та заступник директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку Володимир Горбатенко побували у черговий раз у Львові, аби подивитися, як йдуть роботи над створенням пам’ятника Винниченку та бюста Григорія Куроп’ятникова.

переглядів: 2773
08:02

Про масштаби катастрофи на ЧАЕС дуже добре знають її ліквідатори. Та навіть вони не надто добре уявляють собі її наслідків для здоров’я людей, котрі зазнали впливу радіації. Про це глибоко поінформований лікар радіаційної гігієни радіологічного відділу Кіровоградської обласної санітарно-епідеміологічної станції Володимир Чаплигін. Він двічі перебував у радіаційно забрудненій зоні (із п’ятого травня до четвертого червня 1986 року та із шостого грудня до восьмого січня 1987 року), працюючи там завідувачем промислово-санітарної лабораторії та виконувачем обов’язків головного державного санітарного лікаря зони. Його розповідь – оповідь фахівця, який із самого початку зрозумів жахливу ситуацію, спричинену аварією на ЧАЕС.

переглядів: 3070
1 2 »
pgt 0.46462 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua