МЕНЮ


16:17

22 квітня 2010 року у Кіровоградському юридичному інституті Харківського національного університету внутрішніх справ відбулась Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Протидія злочинності неповнолітніх: досвід та сучасні проблеми». До участі у конференції були запрошені викладачі юридичних вищих навчальних закладів з Росії, Республіки Білорусь, Республіки Польща, з різних областей України, представники місцевих органів влади, викладачі, курсанти та студенти КірЮІ. У роботі Міжнародної конференції взяв участь заступник начальника Управління МВС в області полковник міліції Олександр Іванов.

переглядів: 3120
09:51

Хвилиною мовчання розпочався вчора в приміщенні Кіровоградської міської ради урочистий захід з нагоди 24-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Після вшанування пам'яті тих, хто своїм життям зупинив пекельну стихію, до присутніх у залі вдів ліквідаторів звернувся кіровоградський міський голова Володимир Пузаков.

переглядів: 2861
09:47

За даними Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості кількість незайнятих громадян міста, які звернулися до цієї установи за допомогою у працевлаштуванні, на 1 квітня 2010 року становила 1921 особу, повідомляє головне управління статистики в Кіровоградській області.

переглядів: 2809
pgt 0.38679 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua