МЕНЮ


14:47

30 травня розпочато хлорування води, яку подає водогін "Дніпро-Кіровоград". Про це стало відомо під час прес-конференції у Кіровоградській міській санепідстанції.

переглядів: 3119
14:26

Акція, спрямована на зменшення курців серед населення, під назвою «Міняємо спокусу!» проходить на площі Кірова у Кіровограді сьогодні, 31 травня, передає «Кіровоград.proUA.com».

переглядів: 3207
13:56

Нинішнього року в Кіровограді планується відкрити 33 пришкільних літнього відпочинку, тобто стільки ж, скільки і минулого року. Про це повідомила на прес-конференції завідувач відділення гігієни дітей та підлітків Кіровоградської міської санепідстанції Тамара Третяк.

переглядів: 3872
15:38

31 травня о 15 годині у відділі мистецтв обласної універсальної бібліотеки ім. Д. Чижевського відбудеться презентація спільного мультимедійного он-лайн проекту "Єлисаветградський абрис. Персони Українського театру", е представлені матеріали фондів ОУНБ ім. Чижевського та Кіровоградського обласного краєзнавчого музею до 170-річчя від дня народження М.Кропивницького, 165-річчя від дня народження М. Садовського-Барілотті, памятних дат М. Садовського та П. Саксаганського, 40-річчя Всеукраїнського свята театрального мистецтва "Вересневі самоцвіти".

переглядів: 3712
15:17

Як уже повідомляла "ВГ", тиждень тому у житловому будинку №54-а по вулиці Шевченка в одній з квартир почала руйнуватися зовнішня стіна. Хоча ця багатоповерхівка не належить до комунальної власності міста (її балансоутримувачем є ОЖБК), того ж дня міський голова Володимир Пузаков доручив своїм підлеглим замовити експертизу в проектно-технічному інституті та визначити шляхи розв'язання проблеми.

переглядів: 3191
15:15

Сьогодні на черговому засіданні сесії Кіровоградської міської ради депутати скасували своє попереднє рішення, що стосувалося виділення земельної ділянки на розі вулиць Шевченка та Володарського одному з кіровоградських підприємців.

переглядів: 3472
12:01

Як уже повідомлялося в одному з номерів "Вечірньої газети", кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, звернувши увагу на незадовільний стан Центрального скверу, почав вести переговори з підприємцями, чиї об'єкти тут розміщуються, переконуючи їх у необхідності реконструкції скверу. Вони на це погодилися, але перший запропонований ними варіант не влаштував ні міського голову, ні територіальну громаду. Зараз підприємці почали пропонувати інші варіанти, які були розглянуті на нараді, що відбулася минулої середи.

переглядів: 3273
17:38

Двадцятого травня в Гаю десантників відбулися змагання з туризму міської спартакіади «Юність» серед дитячо-юнацьких клубів відділу сім’ї та молоді гуманітарного департаменту міської ради.

переглядів: 3133
17:55

Минулої суботи в Україні та в інших країнах відбулися урочистості з нагоди 149-річчя перепоховання Кобзаря. У Кіровограді цей захід відбувся традиційно біля пам’ятника Тарасові Шевченку, куди шану визначному поетові, художникові й громадянинові прийшли віддати представники влади, громадських і політичних організацій та широкої громадськості.

переглядів: 2979
1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.42545 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua