МЕНЮ


13:24

Сьогодні на сесійному засіданні Кіровоградської міської ради було затверджено бюджет міста на 2010 рік.

переглядів: 2683
09:58

Співробітниками податкової міліції ВПМ Олександрійської ОДПІ спільно зі співробітниками прокуратури Долинського району Кіровоградської області в рамках проведення операції „Бюджет” проведено ряд спільних заходів, направлених на виявлення та недопущення фактів виплат заробітної плати у „конвертах”. В результаті ними було виявлено факт грубого порушення норм чинного законодавства про працю одним з підприємців регіону, який діючи навмисно, маючи реальну можливість узаконити трудові відносини з найманими працівниками, не оформив з ними трудові відносини та відповідно виплачував їм заробітну плату в „конвертах”.

переглядів: 3010
09:57

Сорокарічний селянин вирішив підзаробити копійчину на нафтовому бізнесі. Чи то реклама про великі заробітки нафтових магнатів, чи, можливо, бажання отримати швидкі гроші без зайвих клопотів, підштовхнули невдачливого бізнесмена до нечесних заробітків. В рідному селі, на власному обійсті він організував підпільну бензоколонку, відповідно, без необхідних дозвільних документів.

переглядів: 3208
09:56

В межах проведення операції Щит”, яка проводиться з метою недопущення фактів незаконного ввезення товарів на територію держави та обігу на внутрішньому ринку України, співробітниками податкової міліції Кіровоградської області на автошляху Київ-Луганськ-Ізварине задокументовано факт перевезення замороженого курячого філе без необхідних документів, які б підтверджували походження та якість продукції.

переглядів: 2890
17:39

За останні кілька місяців вулиця Пашутінська значно змінила свій вигляд у кращий бік - спочатку тут поновили асфальтове покриття, а потім встановили адресні таблички з нумерацією будинків. Це є результатом спільних дій влади й представників малого та середнього бізнесу. Незабаром оновлять адресні таблички й на будинках на вулицях Шевченка, Чорновола та Декабристів. На них буде вміщено не лише назви, номери будинків, а й портрети цих людей і короткі довідки про них.

переглядів: 4547
16:15

Випускників одинадцятих класів цьогоріч на Кіровоградщині – трохи більше семи тисяч. Не всі вони візьмуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО), яке не є обов’язковим етапом у їхньому житті. Пройти тестування мають лише охочі вступити до вищих навчальних закладів. Таких на даний час в області – дев’ять тисяч (нинішні одинадцятикласники разом з випускниками минулих років). На абітурієнтів вищі навчальні заклади вже давно активно «полюють». Випускників бо шкіл буде набагато менше, аніж спроможні «проковтнути» ВНЗ. А нестача студентів – це реальна загроза скорочення посад викладачів.

переглядів: 3362 / коментарі (1)
15:50

Працівниками Світловодського міського відділу міліції за підозрою у скоєнні вбивства затримано двох місцевих жителів, 1979 та 1981 років народження.

переглядів: 2949
10:28

11 травня 2010 року у приміщенні Кіровоградської облдержадміністрації відбулася спільна нарада заступника Голови Державної митної служби України Василя Салигіна з представниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів області з питань наповнення держбюджету і боротьби з корупцією. На зустрічі були присутні перший заступник Голови облдержадміністрації Микола Мєздрін, міський голова Володимир Пузаков, заступник голови обласної ради Яків Бондар, начальник митниці Василь Компанієць, представники СБУ, прокуратури та податкової міліції.

переглядів: 3378
17:58

Р І Ш Е Н Н Я
ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на підставі листа КП "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство Кіровоградської міської ради" виконавчий комітет Кіровоградської міської ради

В И Р І Ш И В:
1. Затвердити Порядок надання послуг по встановленню та періодичній повірці засобів обліку холодної води для споживачів категорії населення - абонентів КП "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство Кіровоградської міської ради" (додається).
2. Відділу по роботі із засобами масової інформації (Якунін С.В.) оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на директора департаменту житлово-комунального господарства - заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кухаренка В.І.

переглядів: 6347
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.45406 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua