МЕНЮ


17:34

На адресу редакції "Вечірня газета" надійшла копія депутатського звернення голови фракції БЮТ у Кіровоградській міській раді Івана Марковського голові Ленінської районної у місті Кіровограді ради з приводу організації платної автостоянки на вулиці Преображенській біля дитячої обласної лікарні.

переглядів: 3098
16:25

Департамент розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради висловлює щиру подяку підприємцям-перевізникам, які відгукнулись на прохання влади допомогти в організації святкувань 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

переглядів: 3493
15:40

9 травня, у день святкування Великої Перемоги депутати Кіровоградської міської ради Віктор Кухаренко, Юрій Шаров, Сергій Хільченко, Вікторія Касьянова, Григорій Дрок вручили обласному госпіталю для інвалідів Великої Вітчизняної війни новий автомобіль-пікап від імені народного депутата України Ігоря Шарова.

переглядів: 3949
09:50

Минулого вівторка виконком Кіровоградської міської ради затвердив скориговані тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надає КП «Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство». Відповідно до цього рішення, тариф на централізоване водопостачання для населення, а також ДП «Кіровоградтепло» та КП «Теплоенергетик» становитиме 3 гривні 86 копійок за кубометр, для бюджетних установ – 4,44, для інших споживачів – 5,79 гривні, тариф на послуги з централізованого водовідведення для населення, ДП «Кіровоградтепло» та КП «Теплоенергетик» - 2 гривні 61 копійка за кубометр, бюджетних установ – 3 гривні, інших споживачів – 3 гривні 92 копійки.

переглядів: 4181
16:56

8 травня на вулиці Короленка (поблизу автовокзалу № 1) після капітальної реставрації пам’ятника радянським артилеристам встановлено на оновлений постамент основну його складову – ракетну реактивну установку БМ-16 («Катюша»).

переглядів: 3292
16:52

У переддень відзначення 65-ї річниці Перемоги у Кіровограді було відкрито пам’ятник Герою Радянського Союзу Григорію Куроп’ятникову. Встановили його на розі вулиць, одна з яких носить його ім’я, та Ушакова. Почесну місію відкриття пам'ятника виконали кіровоградський міський голова Володимир Пузаков та вдова Героя Ганна Олексіївна.

переглядів: 3297
14:35

Як уже повідомляла «Вечірня газета» виконком Кіровоградської міської ради погодив проект регуляторного акту – проект рішення Кіровоградської міської ради “Правила утримання домашніх тварин у місті Кіровограді”. Регуляторний акт вміщує кілька документів, які ми виставляємо на сайт.

Протягом місяця департамент житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради приймає зауваження і пропозиції за адресою: 25022, м. Кіровоград, вул. Карла Маркса, 41, кім.229, телефон для довідок 24-85-93.

переглядів: 10417 / коментарі (11)
10:43

Допоки урядовці та депутати вирішують долю грального бізнесу – де і як створити гральні зони, в одному з райцентрів Кіровоградської області місцевий бізнесмен створив Лас-Вегас у себе в обійсті. Подалі від всевидючого ока правоохоронців, в своєму приватному домоволодінні, він встановив 5 гральних автоматів та налагодив гральний бізнес.

переглядів: 3044
10:42

Троє жителів Кіровоградської області організували незаконну конвертацію коштів через розрахункові рахунки підприємств, які заздалегідь були відкриті на їх імена в різних банківських установах.

переглядів: 3221
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.50859 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua