МЕНЮ


14:35

Як уже повідомляла «Вечірня газета» виконком Кіровоградської міської ради погодив проект регуляторного акту – проект рішення Кіровоградської міської ради “Правила утримання домашніх тварин у місті Кіровограді”. Регуляторний акт вміщує кілька документів, які ми виставляємо на сайт.

Протягом місяця департамент житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради приймає зауваження і пропозиції за адресою: 25022, м. Кіровоград, вул. Карла Маркса, 41, кім.229, телефон для довідок 24-85-93.

переглядів: 10417 / коментарі (11)
10:43

Допоки урядовці та депутати вирішують долю грального бізнесу – де і як створити гральні зони, в одному з райцентрів Кіровоградської області місцевий бізнесмен створив Лас-Вегас у себе в обійсті. Подалі від всевидючого ока правоохоронців, в своєму приватному домоволодінні, він встановив 5 гральних автоматів та налагодив гральний бізнес.

переглядів: 3044
10:42

Троє жителів Кіровоградської області організували незаконну конвертацію коштів через розрахункові рахунки підприємств, які заздалегідь були відкриті на їх імена в різних банківських установах.

переглядів: 3221
08:40

Протягом двох тижнів у нашій області побували делегації відразу з двох країн – Естонської республіки та Республіки Корея.

переглядів: 3154
08:39

Усі бажаючі кіровоградці можуть долучитися до фотоконкурсу «Позитив у об’єктиві», присвяченого Всесвітньому дню пам’яті людей, які померли від СНІДу (третя неділя травня).

переглядів: 3732
08:09

Працівники міліції викрили в Долинському районі сексуального збоченця, який поглумився над десятирічним хлопчиком.
Цей 30-річний чоловік третину свого життя провів за гратами (відбував покарання за крадіжки, зберігання наркотиків, а останній раз – за вбивство пенсіонерки). На початку нинішнього року він опинився на волі. Минуло кілька місяців, і чоловік скоїв злочин, від якого вжахнулися односельчани.

переглядів: 3069
08:07

В одному з вищих навчальних закладів Кіровограда працівники обласного КРУ виявили розбіжності між задекларованою вартістю навчання та тією, що вказувалась у договорах на надання освітніх послуг.

переглядів: 3296
pgt 0.45152 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua