МЕНЮ


17:34

На адресу редакції "Вечірня газета" надійшла копія депутатського звернення голови фракції БЮТ у Кіровоградській міській раді Івана Марковського голові Ленінської районної у місті Кіровограді ради з приводу організації платної автостоянки на вулиці Преображенській біля дитячої обласної лікарні.

переглядів: 3098
16:25

Департамент розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради висловлює щиру подяку підприємцям-перевізникам, які відгукнулись на прохання влади допомогти в організації святкувань 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

переглядів: 3493
15:40

9 травня, у день святкування Великої Перемоги депутати Кіровоградської міської ради Віктор Кухаренко, Юрій Шаров, Сергій Хільченко, Вікторія Касьянова, Григорій Дрок вручили обласному госпіталю для інвалідів Великої Вітчизняної війни новий автомобіль-пікап від імені народного депутата України Ігоря Шарова.

переглядів: 3949
09:50

Минулого вівторка виконком Кіровоградської міської ради затвердив скориговані тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надає КП «Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство». Відповідно до цього рішення, тариф на централізоване водопостачання для населення, а також ДП «Кіровоградтепло» та КП «Теплоенергетик» становитиме 3 гривні 86 копійок за кубометр, для бюджетних установ – 4,44, для інших споживачів – 5,79 гривні, тариф на послуги з централізованого водовідведення для населення, ДП «Кіровоградтепло» та КП «Теплоенергетик» - 2 гривні 61 копійка за кубометр, бюджетних установ – 3 гривні, інших споживачів – 3 гривні 92 копійки.

переглядів: 4181
pgt 0.43777 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua