МЕНЮ


18:31

Якщо у вас є інформація про скоєні злочини або про злочини, які готуються, якщо ви бажаєте отримати відповідь на запитання стосовно роботи органів внутрішніх справ області, якщо у вас є зауваження чи побажання – до ваших послуг телефони довіри УМВС в області:

переглядів: 2844
17:08

Протягом кількох тижнів працівники спецінспекції Кіровоградської міської ради за допомогою аварійно-диспетчерської служби 1580 демонтували відразу кілька торговельних кіосків.

переглядів: 2972
16:02

Як уже повідомляла минулого номера «ВГ», виконком Кіровоградської міської ради відкоригував тарифи на воду. Відповідно до прийнятого ріення, Із 14 червня жителі Кіровограда платитимуть за водопостачання та водовідведення по шість гривень 47 копійок за кубометр.

переглядів: 3218
13:24

Сьогодні на сесійному засіданні Кіровоградської міської ради було затверджено бюджет міста на 2010 рік.

переглядів: 2683
09:58

Співробітниками податкової міліції ВПМ Олександрійської ОДПІ спільно зі співробітниками прокуратури Долинського району Кіровоградської області в рамках проведення операції „Бюджет” проведено ряд спільних заходів, направлених на виявлення та недопущення фактів виплат заробітної плати у „конвертах”. В результаті ними було виявлено факт грубого порушення норм чинного законодавства про працю одним з підприємців регіону, який діючи навмисно, маючи реальну можливість узаконити трудові відносини з найманими працівниками, не оформив з ними трудові відносини та відповідно виплачував їм заробітну плату в „конвертах”.

переглядів: 3010
09:57

Сорокарічний селянин вирішив підзаробити копійчину на нафтовому бізнесі. Чи то реклама про великі заробітки нафтових магнатів, чи, можливо, бажання отримати швидкі гроші без зайвих клопотів, підштовхнули невдачливого бізнесмена до нечесних заробітків. В рідному селі, на власному обійсті він організував підпільну бензоколонку, відповідно, без необхідних дозвільних документів.

переглядів: 3208
09:56

В межах проведення операції Щит”, яка проводиться з метою недопущення фактів незаконного ввезення товарів на територію держави та обігу на внутрішньому ринку України, співробітниками податкової міліції Кіровоградської області на автошляху Київ-Луганськ-Ізварине задокументовано факт перевезення замороженого курячого філе без необхідних документів, які б підтверджували походження та якість продукції.

переглядів: 2890
pgt 0.44959 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua