МЕНЮ


14:37

Минулого тижня у ніч на вівторок Алла Шикоріна, жителька квартири № 23 будинку № 54-а на вулиці Шевченка в Кіровограді, прокинулася від гуркоту. «Землетрус», – перше, що спало їй на думку. Увімкнувши світло, жінка вжахнулася – одна із внутрішніх стін її квартири відійшла від стелі і потріскалася. Невдовзі з’ясувалося, що помешкання інших жителів цього будинку – цілісінькі. Але людей це не заспокоювало. Оскільки квартира Шикоріної розташована на цокольному поверсі, люди припустили, що руйнується фундамент. І забили на сполох.

переглядів: 3114
14:34

На адресу «Вечірньої газети» надійшов лист від голови житлово-будівельного кооперативу № 16 Т.Федорової, яка за дорученням мешканців будинку № 157, що на вулиці Яновського, дякує міському голові Володимиру Пузакову за надану допомогу в позитивному вирішенні питання щодо зрубування та обрізання зелених насаджень на прибудинковій території за зазначеною адресою.

переглядів: 3304
14:33

Віднині ви можете скористатися коротким номером сервісного центру Кіровоградського міського району електричних мереж ВАТ «Кіровоградобленерго».

переглядів: 3057
pgt 0.39215 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua