МЕНЮ


17:55

Минулої суботи в Україні та в інших країнах відбулися урочистості з нагоди 149-річчя перепоховання Кобзаря. У Кіровограді цей захід відбувся традиційно біля пам’ятника Тарасові Шевченку, куди шану визначному поетові, художникові й громадянинові прийшли віддати представники влади, громадських і політичних організацій та широкої громадськості.

переглядів: 2986
17:49

Домовленість про фінансову участь в цьому проеті російської сторони досягнуто під час зустрічі міського голови Володимира Пузакова з керівником представництва «Россотрудничество в Украине» Костянтином Воробйовим.

переглядів: 2933
17:06

З першого червня з вулиці Карла Маркса (біля готелю «Київ) та Преображенської (біля магазину «Мурай» та Будинку профспілок) підприємці, які торгують продовольчими та непродовольчими товарами, мають піти звідти. В іншому випадку вони працюватимуть уже незаконно, оскільки закінчиться термін дії наданих їм дозволів. Про це йшлося під час засідання виконкому Кіровоградської міської ради.

переглядів: 3037
17:04

Виконком Кіровоградської міської ради вніс змін до свого рішення від 28 лютого 2008 року, встановивши для населення селища Нового тарифи на послуги водопостачання та водовідведення, що надає йому КП «Теплоенергетик», на тому ж рівні, що і для інших кіровоградців (шість гривень 47 копійок за кубометр).

переглядів: 2805
17:01

На вулиці Добровольського, біля центрального корпусу Державної льотної академії буде встановлено пам’ятний знак тричі Герою Радянського Союзу Івану Кожедубу.

переглядів: 2781
16:24

Члени виконкому Кіровоградської міської ради ухвалили рішення про заходи щодо підготовки мського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2010/2011 років.

переглядів: 2723
11:51

Під час здійснення заходів, започаткованих органами прокуратури та спрямованих на недопущення та припинення фактів підпільного виробництва товарів, співробітники відділу податкової міліції Олександрійської ОДПІ виявили черговий підпільний цех. В одному з сіл Світловодського району на території колишньої тракторної бригади підприємливий городянин облаштував процес виробництва деревного вугілля. Але, на жаль, без відповідних дозвільних документів.

переглядів: 3217
10:39

Спецінспекція Кіровоградської міської ради почала активно працюввати над тим, аби біля кожного магазину, кафе чи офісу в обласному центрі були встановлені урни. Про це повідомив під час прес-конференції начальник спецінспекції Віктор Іванов.

переглядів: 2548
10:37

Начальник спецінспекції Кіровоградської міської ради Віктор Іванов закликає керівників всіх підприємств, установ та організацій висадити перед своїми офісами, магазинами побільше квітів, там де газонів немає - виставити вазони, а пересічних кіровоградців - висадити квіти на балконах.

переглядів: 2744 / коментарі (1)
1 2 »
pgt 0.45966 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua