МЕНЮ


18:33

Учора відбулася прес-конференція начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Людмили Поліщук, присвячена підсумкам роботи органів Пенсійного фонду України в області за перше півріччя 2010 року. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

переглядів: 3423
18:31

Верховна рада призначила чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на неділю 31 жовтня 2010 року, повідомляє "Українська правда".

переглядів: 3558
17:39

З метою обговорення програми економічних реформ, зокрема проектів Податкового та Бюджетного кодексів, у приміщення Кіровоградської міської ради відбувся «круглий стіл» за участі представників місцевої та обласної влади, податкових структур, широких кіл громадськості, керівників провідних промислових підприємств Кіровограда, малого та середнього бізнесу. З цією метою при обласній державній адміністрації створено робочу групу, яка покликана зібрати всі зауваження та пропозиції, що надходитимуть у процесі обговорення цих основоположних законопроектів, систематизувати їх та направити до Кабінету Міністрів України.

переглядів: 3333
10:46

Про трагедію у селі Люшнюватому Голованівського району "ВГ" уже повідомляла. Нагадаємо, вибух стався в одному із приватних домоволодінь. Медики, прибувши туди, забрали в лікарню чотирьох дітей: 11-річного і трирічного хлопчиків, їхню семирічну сестричу і сусідську дев’ятирічну дівчинку.

переглядів: 3347
10:42

Вдень 1 липня по Кіровограду та місцями по області очікується сильний дощ, град, під час грози шквали 15-20 м/с.

переглядів: 2956
09:26

Можливо, дехто з підприємців про це почує вперше. Виявляється, якщо власник клубу, кінотеатру ресторану, бару чи іншого підприємства громадського харчування, готелю, дискотеки, парку, стадіону, спортивного залу, підприємства організації торгівлі, побутового обслуговування, пасажирського транспорту здійснює у своєму закладі публічне комерційне відтворення записів фоно та відеограм за допомогою будь – яких технічних пристроїв, він має укласти договір про сплату авторської винагороди з однією з організацій колективного управління майновими правами авторів. Відповідне роз'яснення надав директор департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв'язку Кіровоградської міської ради Микола Цуканов.

переглядів: 3053
12:53

30 червня 2010 року В УМВС України в Кіровоградській області відбулася прес-конференція начальника Управління полковника міліції Віктора Пащенка за підсумками відпрацювання регіону.

переглядів: 3227
09:14

Начальник спецінспекції Кіровоградської міської ради направив у правоохоронні органи відкритого листа з приводу ситуації, яка склалася в місті. Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради.

переглядів: 3738
12:43

25 червня 2010 року кіровоградські правоохоронці відпрацьовували навички реагування на масові заворушення. Участь у заході взяли понад 400 чоловік. Оцінити здатність працівників міліції Кіровоградщини контролювати громадський порядок в типових та екстремальних ситуаціях прибули начальник Департаменту громадської безпеки МВС України Володимир Петровський та керівництво області.

переглядів: 2909
1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.42684 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua