МЕНЮ


23:14

Щоб так глибоко помилятися, потрібно отримати відповідні вказівки… Згадати цей афоризм змушує поведінка деяких приватних підприємців, котрі ведуть свій бізнес на кіровоградському ринку "Черемушки".

переглядів: 3190
23:04

Першого червня, в Міжнародний день захисту дітей, у приміщенні обласної філармонії відбулись урочистості з нагоди цього свята. Сюди були запрошені хлопчики й дівчатка з усієї області, зокрема вихованці шкіл-інтернатів, дитячих будинків, а також учасники дитячих позашкільних закладів, які взяли активну участь у Всеукраїнському творчому конкурсі "Знай і люби свій край".

переглядів: 6159
23:04

Протягом минулих п’ятниці й суботи в кіровоградських школах пройшло традиційне урочисте свято останнього дзвоника. Для більшості школярів його веселий передзвін став перепусткою у сонячні літні канікули, а для випускників – знаменням їхнього входження в доросле життя і прощанням зі шкільними роками.

переглядів: 3642
22:53

Необхідність наближення умов виховання сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних спонукає до створення дитячих будинків для невеликої кількості вихованців. У Кіровограді вже існує один дитячий будинок, у якому трохи більше десяти дітей живуть однією дружною сім’єю зі своїми вихователями, яких вони сприймають як батьків і старших сестер та братів. Це – дитячий будинок "Наш дім" відділу сім’ї та молоді міської ради, що знаходиться на вулиці Героїв Сталінграда, 4-А.

переглядів: 2867
22:53

Міський голова Володимир Пузаков особисто привітав учасників конкурсів "Міні-міс" та "Міні-містер", які традиційно відбуваються у Кіровограді на початку літа. Звертаючись до маленьких конкурсантів, Володимир Тихонович зазначив, що участь у подібних заходах – чудова можливість для кожної дитини виявити власні таланти, щоб потім всіляко їх розвивати.

переглядів: 2504
22:47

У кожної дитини є своя заповітна мрія. І у другокласниці Кіровоградської гімназії № 9 Маргарити Устіловської було прагнення сфотографуватись разом із міським головою Володимиром Пузаковим. І до його здійснення дівчинка наполегливо рухалась упродовж кількох років.

переглядів: 4677 / коментарі (3)
22:39

На жаль, гасло "Усе найкраще – дітям!" у наш час уже не актуальне. Оскільки ні підвищені вимоги стандартів щодо безпеки та якості, ні відчайдушне бажання батьків захистити життя та здоров’я своїх найдорожчих чад не здатні поставити надійний заслін напливу неякісних та небезпечних товарів на ринку продуктів харчування, іграшок, дитячих розваг. Про це свідчить і кількість скарг на якість дитячих товарів, що надходять до відділу захисту прав споживачів департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради. Лише за останній тиждень їх отримано кілька.

переглядів: 4162
22:31

Літо – пора відпочинку, оздоровлення і, разом із тим, можливих небезпек, які можуть завдати шкоди здоров’ю. Щоб цього не сталось, фахівці санітарно-епідеміологічної служби радять бути обачними, їдучи на відпочинок, купуючи харчі на ринку, вживаючи воду з колодязів громадського користування, щоб не опинитись на лікарняному ліжку.

переглядів: 3386
22:31

28 травня в обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки творів члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Андрія Ліпатова, приуроченої до його 50-річчя, до якого той не дожив менш ніж півроку

переглядів: 3209 / коментарі (1)
1 2 3 »
pgt 0.4846 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua