МЕНЮ


22:25

Наприкінці минулого тижня у Кіровоградському костьолі святої Терези відбувся дебютний концерт брас-квінтету "Silver brass" – колективу молодого, але вже знаного, який став лауреатом Всеукраїнського конкурсу виконавців духовної музики. Представив квінтет голова обласного об’єднання поляків Кіровоградщини "Полонія" Олександр Полячок, який зазначив, що концертна програма цього колективу, учасники якого – випускники Кіровоградського музичного училища, є великим досягненням усієї музичної громадськості міста і дасть новий поштовх розвитку виконавської майстерності молодих музикантів.

переглядів: 2120
22:25

Початок "ВИДАТНІ АМЕРИКАНЦІ – УРОДЖЕНЦІ НАШОГО КРАЮ" Частина І та Частина ІІ

Уродженка Златополя Міллі Віткоп (справжнє прізвище Вітковська Емілія) (1877-1955) – політична і громадська діячка (анархо-синдикалістка та фемі- ністка) – стояла біля витоків гендерного руху.

переглядів: 3509
22:17

Першого червня, у Міжнародний день захисту дітей, на спортивному майданчику школи "Вікторія-П" за участі шістдесяти хлопчаків пройшли змагання з футболу, а у спортивному залі ЗОШ № 19 – баскетбольний турнір, у якому взяли участь сорок дітей.

переглядів: 2316
22:17

Як уже повідомляла “Вечірня газета”, протягом двох тижнів у Кіровограді перебуває делегація з німецького міста Бремергафена. Наші давні друзі приїхали встановити на території дитячого будинку “Барвінок” спортивний майданчик, який допоможе нашим діткам не лише добре відпочивати, а й займатись різноманітними фізкультурними вправами.

переглядів: 2655
21:59

Які органи мають право ухвалювати рішення про позбавлення батьківських прав? Що може бути підставою для цього? Які правові наслідки рішень про позбавлення батьківських прав? Роз’яснення з цих та інших питань дає заступник начальника Кіровоградського міського управління юстиції Світлана Литвин.

переглядів: 5311
21:53

У Світловодську затримано чоловіка, який збув одній з фінустанов Дніпропетровська 625 тисяч фальшивих російських рублів.

переглядів: 1992
21:53

У Петрівському районному суді завершився розгляд кримінальної справи стосовно двох колишніх податківців. Кожного визнано винним у хабарництві.

переглядів: 1966
21:53

Тривогою з приводу того, що в нічних закладах Кіровограда почастішали правопорушення, поділився з місцевими журналістами на брифінгу заступник начальника УМВС в області Олег Вітюгов.

переглядів: 2956
21:53

Футбольний турнір, присвячений пам’яті Юрія Кравченка, відбувся 29 травня в Олександрії. Змагалися між собою міліцейські команди.

переглядів: 2523
« 1 2 3 »
pgt 0.43168 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua