МЕНЮ


16:42

Напередодні проведення міського конкурсу «Дитина року» відбулось засідання комісії з визначення переможців – кращих дітей Кіровограда, які досягли визначних здобутків у навчанні, спорті та творчій діяльності.

переглядів: 3199
10:57

ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» оголошує проведення акції
«У новий опалювальний сезон без боргів».

переглядів: 3169
10:25

У Кіровограді розпочато благодійну акцію по збору коштів для встановлення пластикових вікон у палатах хірургічного відділення обласної дитячої лікарні. Про це повідомляє Кіровоградський прес-клуб реформ.

переглядів: 3516
10:24

Кінець минулого тижня подарував кіровоградським шанувальникам футболу давно очікувану подію – гру на стадіоні «Зірка» нашого однойменного клубу з другою командою з області в першій лізі – ПФК «Олександрія», а також приємний сюрприз – присутність на матчі заслуженого майстра спорту СРСР, заслуженого тренера України Олега Блохіна.

переглядів: 3124
10:04

Захист земельних ресурсів від неправомірних посягань є одним з пріоритетних напрямків наглядової діяльності органів прокуратури. Особливим він є для Кіровоградщини, яка за географічним розташуванням та економічною характеристикою належить до областей із розвинутим аграрним сектором економіки. Зважаючи на важливість цього питання, 2 червня під головуванням прокурора області Г.Тюріна відбулося розширене засідання колегії, на якому проаналізовано стан додержання у регіоні земельного законодавства та прокурорського нагляду з цих питань. У роботі засідання колегії взяли участь голова обласної ради М.Сухомлин, перший заступник голови облдержадміністрації М.Мездрін, керівники контролюючих органів, міжрайпрокурори та керівники структурних підрозділів прокуратури області.

переглядів: 3873
pgt 0.3685 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua