МЕНЮ


19:01

Недавню інформацію прес-служби прокуратури області про те, що стосовно голови та керівника апарату одного з райсудів Кіровоградщини порушено кримінальну справу, опублікували чи не всі ЗМІ нашого обласного центру. Гадаємо, нічого страшного не станеться, якщо уточнимо, що «один із районний судів» – це Новоархангельський районний суд.

переглядів: 4901
10:39

У травні нинішнього року в ході операції „Бюджет” під час перевірки приватного підприємства, яке здійснює торгово-посередницьку діяльність, встановлено, що в порушення законодавства України щодо адміністрування податку на додану вартість, декларації та додатки, необхідні для претендування на відшкодування ПДВ за березень 2010 року заповнені з помилками. Нині податківці з’ясовують, випадково вони були допущені, чи ні. Але разом з тим платнику, який не мав права на отримання бюджетного відшкодування, зменшено заявлену суму податку на додану вартість в розмірі 630 тис. грн.

переглядів: 2730
10:37

В межах проведення профілактичної операції „Гральний бізнес” працівник відділу ДПІ у Новоукраїнському районі встановили незаконну діяльність грального закладу в смт. Голованівськ. У ході проведення перевірки та огляду приміщення виявлено та вилучено 13 гральних автоматів, які на момент огляду знаходились в робочому стані. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей складає 104 тис. грн.

переглядів: 1321
10:36

В рамках проведення оперативно-профілактичної операції „Щит” співробітники відділу податкової міліції ДПІ у м.Кіровограді в одному із складських приміщень, розміщеному в обласному центрі, встановили факт зберігання сировини тваринного походження, в основному – фаршу.

переглядів: 1383
10:18

На селищі Новому бійці служби порятунку за допомогою драбини та мотузки зняли із зовнішньої сторони огорожі балкону на пятому поверсі 83-річну бабусю.

переглядів: 2547
10:16

У Світловодському районі (село Андрусівка) внаслідок необережного поводження на воді у воді потонув 9-річний хлопчик.

переглядів: 2678
10:13

Згідно зі ст.25 Закону України “Про Державний бюджет України на 2010 рік” бюджетне відшкодування сум податку на додану вартість, які задекларовано до відшкодування станом на 01.05.2010р., підтверджено податковими перевірками та не відшкодовано станом на 30.04.2010р. , може бути здійснено шляхом оформлення облігаціями внутрішньої держпозики зі строком їх обігу п’ять років. На виконання цієї норми Закону Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 12.05.201р. № 368 “Про випуск облігацій внутрішньої державної позики для відшкодування сум податку на додану вартість”, якою затвердив “Основні умови випуску облігацій внутрішньої державної позики для відшкодування сум податку на додану вартість” та “Порядок випуску, обігу, погашення облігацій внутрішньої державної позики із строком обігу п’ять років”.

переглядів: 3250
pgt 0.4397 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua