МЕНЮ


11:21

Останнім часом у Кіровограді сталося кілька випадків несанкціонованого втручання в роботу систем газопостачання. Один із них стався 15 травня 2010 року, внаслідок чого в газорозподільчому пункті спрацювала автоматика безпеки, без газу залишилися вісім багатоповерхових будинків 101-го мікрорайону. Вночі мешканці одного з багатоповерхівок чули звук роботи слюсарного інструменту біля наземного газопроводу. Завдяки оперативним діям працівників інженерно-експлуатаційного департаменту ВАТ «Кіровоградгаз» у короткий термін було відновлено газопостачання всього житлового масиву.

переглядів: 3403
08:57

Минулої суботи у Компаніївському районі відбувся чемпіонат з риболовлі серед представників кіровоградських ЗМІ. Четвертий рік поспіль його з нагоди Дня журналіста за традицією організовують Кіровоградська міська рада спільно з обласною організацією Народної партії України.

переглядів: 2916 / коментарі (1)
08:34

У художньо-меморіальному музей О.О.Осмьоркіна відкрилася фотовиставка авторських робіт фотокореспондента "Вечірньої газети" Олега Шрамка "Люди як люди".

переглядів: 2959
pgt 0.42275 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua