МЕНЮ


12:43

25 червня 2010 року кіровоградські правоохоронці відпрацьовували навички реагування на масові заворушення. Участь у заході взяли понад 400 чоловік. Оцінити здатність працівників міліції Кіровоградщини контролювати громадський порядок в типових та екстремальних ситуаціях прибули начальник Департаменту громадської безпеки МВС України Володимир Петровський та керівництво області.

переглядів: 2909
12:41

Під час відпрацювання області співробітниками УБОЗ УМВС та УСБУ у ході реалізації оперативних матеріалів було проведено дві оперативні закупівлі. На „гарячому” правоохоронці затримали 45-річного жителя міста Кіровограда, який продав міліціонерам гранати марки – Ф-1, РГД- 5 та запали до них. Крім цього, чоловік також реалізував кілька десятків набоїв до пістолета Макарова.

переглядів: 2957
11:08

Співробітниками податкової міліції Олександрійської ОДПІ спільно зі співробітниками Знам’янського МВ УСБУ в Кіровоградській області в одному із знам’янських інтернет–клубів виявлено факт надання послуг у сфері грального бізнесу. Використовуючи комп’ютерну техніку власниця закладу заохочувала клієнтів азартною грою в мережі Інтернет р в режимі он-лайн з виплатою грошових коштів у вигляді виграшу через касу клубу обертаючи електронний баланс клієнта в готівку.

переглядів: 2867
pgt 0.40193 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua