МЕНЮ


01:07

Приміщення навчальних та культурницьких закладів потребують постійної уваги міської влади – то одна, то інша будівля «просить» поточного або капітального ремонту. Саме тому міський голова Володимир Пузаков і начальник управління капітального будівництва міської ради Віктор Ксеніч щотижня об’їжджають бюджетні установи, в яких або вже тривають ремонти за кошт міського бюджету, або ж найближчим часом їх розпочнуть.

переглядів: 2306
01:07

Напередодні Дня медичного працівника колектив Кіровоградської п’ятої міської поліклініки зібрався в актовій залі свого лікувального закладу, щоб прийняти найщиріші привітання від заступника міського голови – директора гуманітарного департаменту міської ради Валентини Пупишевої, заступника начальника управління охорони здоров’я міської ради Олександра Каліцького, від свого головного лікаря Анатолія Сташка та голови профспілкового комітету Любові Чабан. І хоча зараз актова зала перебуває в стадії ремонту (на що виділено кошти з міського бюджету), атмосфера все ж панувала урочиста.

переглядів: 2378
00:56

Незаконно встановлені рекламні засоби
демонтують

Виконком Кіровоградської міської ради ухвалив рішення про демонтаж самовільно розміщених рекламних засобів.

переглядів: 2389
00:47

Кіровоградська міська державна лікарня ветеринарної медицини та її структурні підрозділи розпочали реалізацію чергового етапу планових профілактичних обов’язкових щеплень собак та котів проти сказу. Як повідомив редакції начальник управління ветеринарної медицини в Кіровограді Ігор Попов, в місті створено три мобільні групи, які здійснюють вакцинацію. Попередньо фахівці розповсюджують листівки з інформацією, де і коли в тому чи іншому мікрорайоні працюватимуть пересувні намети, в яких проводиметься щеплення.

переглядів: 3023
00:47

Щороку, в третю неділю червня, українська спільнота відзначає День медичного працівника. Напередодні цього свята ми зустрілись із лікарями, добре відомими у Кіровограді. Їх з упевненістю можна назвати справжніми професіоналами, адже вони встигли багато чого досягти у лікарській справі, піднялись кар’єрними сходами, мають певні професійні здобутки, повагу своїх колег, а головне – їх цінують пацієнти.

переглядів: 4660
00:47

Минулого тижня у Кіровоградському вищому професійному училищі №4 відбувся "круглий стіл" з питань пошуку шляхів спів- робітництва в профорієнта- ційній підготовці та працевлаштуванні робітничих кадрів. У заході взяли участь як співробітники навчального закладу, так і представники підприємств, що безпосередньо зацікавлені у підготовці робітників, зокрема кіровоградського таксомоторного парку, НВП "Радій", АТ "Інтерресурси", ЗАТ "Гідросила-груп", Кіровоградського заводу нестандартного обладнання, заводу-фірми "Ось", ТОВ КІЗ "Лезо" тощо. До участі були запрошені також кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, заступник начальника обласного управління освіти і науки Сергій Дузь, заступник директора міськрайонного центру зайнятості Наталія Катаровська, генеральний директор організації роботодавців Кіровоградської області Олександр Саінсус.

переглядів: 2379
00:42

На початку тижня зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) в Україні дійшло своєї середини. З огляду на це та ще на деякі особливості цьогорічного ЗНО в Кіровограді й області в понеділок у приміщенні Кіровоградського прес-клубу в межах проекту громадської мережі (ГМ) "Опора" за підтримки Фонду "Відродження" відбулася прес-конференція "Особливості проведення ЗНО в Кіровоградській області".

переглядів: 2610
00:42

Тема інклюзивної освіти (від англійського слова інклюзія – включення) в Україні є поки що малознаною. Інклюзивне навчання – це система освітніх послуг, що базується на принципі забезпечення основного права на освіту та права навчатися за місцем проживання, яка передбачає навчання в умовах загальноосвітнього закладу. Ідеться про включення дітей з особливими освітніми потребами в загальноосвітній простір. Дітей, які мають вади психічного та фізичного розвитку, але за певних умов можуть навчатися у звичайних загальноосвітніх навчальних закладах.

переглядів: 5349
00:19

Початок "НАШІ ЗЕМЛЯКИ – ТВОРЦІ ДЕРЖАВИ ІЗРАЇЛЬ" Частина І

Однією з найпомітніших постатей сіоністського руху в Росії був Йосип-Герш Абрамович Штейн (1864-після 1913), лікар і громадський діяч, видавець.
З 1899 по 1906 рік він видавав “Врачебный календарь” та “Календарь для фармацевтов”. З виникненням сіонізму став його активним пропагандистом, автором брошури “Сионизм, его сущность и течения”. Коли Штейн поселився в Єлисаветграді, то став головою Товариства взаємодопомоги приказчиків „Опора”. З листопада до кінця грудня 1908 року видавав в Єлисаветграді газету „Жизнь Юга”. А найцікавіше те, що у 1906 році він заснував у Єлисаветграді єврейське еміграційне товариство. З 1913-го Штейн – заступник голови Єлисаветградського товариства охорони народного здоров’я.

переглядів: 2848
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.43365 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua