МЕНЮ


08:48

Урочистий мітинг з нагоди 90-ї річниці з дня народження видатного авіатора часів Другої світової війни тричі Героя Радянського Союзу маршала авіації Івана Кожедуба та відкриття стели на честь цієї непересічної героїчної особистості відбулися на подвір’ї головного корпусу Державної льотної академії України.

Тут, на території тільки-но впорядкованого скверу, зібрались курсанти цього навчального закладу, весь його викладацький склад, ветерани Великої Вітчизняної війни, ветерани авіації, представники міської та обласної влади, інші гості.

переглядів: 2601
08:38

Про це на вівторковій прес-конференції повідомила директор гуманітарного департаменту – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентина Пупишева.

переглядів: 2772
08:38

Десятого червня настоятелеві Свято-Преображенського собору почесному громадянину Кіровограда отцю Петру Сидорі виповнилося 60 років. Привітати отця Петра прийшли міський голова Володимир Пузаков та секретар міської ради Володимир Слівнов.

переглядів: 2458
08:38

Літній період – найгарячіша пора для будівельників, а в нинішньому році активізація будівництва на місцевих об’єктах зумовлена ще й нещодавнім прийняттям міського бюджету. Це відкрило пряме фінансування об’єктів будівництва та капітальних ремонтів у закладах соціальної сфери Кіровограда.

Наше інтерв’ю – з начальником управління капітального будівництва міської ради Віктором Ксенічем, адже саме підпорядкована йому структура від імені міської влади виступає замовником робіт на ряді адрес будівництва.

переглядів: 2416
08:38

За два останніх десятиріччя в Кіровограді, як і в Україні загалом, представникам різних релігійних організацій значно легше, аніж до того, вдається порозумітися з владою стосовно заснування нових релігійних осередків. В обласному центрі справами духовними займається комісія сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійні організації виконавчого комітету міської ради, яку очолює секретар міської ради Володимир Слівнов (заступник голови - начальник відділу з питань внутрішньої політики Надія Грищенко).

переглядів: 2650
08:28

Останнім часом в Кіровограді трапилося кілька випадків несанкціонованого втручання в роботу системи газопостачання. 15 травня 2010 року невідомі особи втрутилися в систему газопостачання, внаслідок чого на газорозподільчому пункті спрацювала автоматика безпеки, без газу залишилися вісім багатоповерхових будинків 101-го мікрорайону. Вночі мешканці одного з багатоповерхівок чули звук роботи слюсарного інструмента біля наземного газопроводу. Завдяки оперативним діям працівників інженерно-експлуатаційного департаменту ВАТ "Кіровоградгаз" у короткий термін було відновлено газопостачання всього житлового масиву.

переглядів: 2201
08:28

Початок літа для військових пов’язаний із завершенням весняного призову строковиків до лав Збройних сил України та інших військових формувань. Про перебіг весняного призову та його результати, а також реалізацію концепції переходу українського війська на контрактний принцип формування особового складу розповідає міський військовий комісар Кіровоградського об’єднаного міського військового комісаріату полковник Микола Тищенко.

переглядів: 3348
08:28

Після концерту Кіровоградського муніципального камерного хору в Одеській церкві св. Павла єпископ Улан Шпалінгер, звертаючись до переповненого залу, сказав: "Ні для кого не секрет, що Одеса – один із найбільших музичних центрів України. Я щасливий, що ваш хор привіз у наше місто Музику. Я вдячний Богові, який спонукає людей до подолання зла та жорстокості. "Кірха", як із любов’ю одесити називали церкву св. Павла, повинна стати місцем взаємного обміну та натхнення".

переглядів: 2276
08:21

Єлисаветграду судилося відіграти дуже важливу роль в історичній долі єврейського народу. Що й не дивно, адже були часи (приміром, у 1897 році), коли в місті мешкало майже 24 тисячі євреїв (приблизно 40 відсотків усього населення!). Серед подій всесвітньо історичного значення, що мали місце в Єлисаветграді впродовж його існування, на першому місці, як не прикро, стоїть трагічна подія. Місто „прославилося” на весь світ тим, що в ньому 15-17 квітня 1881 року відбувся перший у новітній історії єврейський погром. Під час святкування православної Пасхи серед місцевого населення поширились чутки, що можна безкарно грабувати євреїв. Сотні міщан, декласованих елементів та селян з навколишніх сіл нападали на єврейські крамниці та будинки. Тих, хто намагався боронити своє майно, нещадно били. Саме з Єлисаветграда почалася ланцюгова реакція єврейських погромів, яка протягом трьох років охопила сотні тисяч мешканців 150 міст та містечок.

переглядів: 3097
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.44345 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua