МЕНЮ


08:21

Про видатних діячів минулого, непересічних особистостей, доля яких була пов’язана з нашим краєм, написано чимало краєзнавчих досліджень. Не одне ім’я повернуто з історичного безпам’ятства. Виникає дивовижне відчуття, коли гортаєш архівні документи, в яких, за словами поета Вадима Шефнера, „пером запечатленные навеки... тысячи событий и имен” , і віддалені від сьогодення століттями події, людські долі проглядають із забуття, поглиблюючи наше розуміння минувшини.

переглядів: 2859
08:21

Для кожного з нас здорові та красиві зуби – шлях до досконалості й гармонії. І коли у людини виникають проблеми із зубами, вона намагається їх вирішити якомога швидше. Що вже говорити про те, коли доводиться їх втрачати? Відновлення втрачених форм – прагнення до гармонії, а значить – і до здоров’я та краси спонукає людство до вивчення законів природи, як не дивно, мистецтва та біомеханіки. І в цьому напрямку сучасна стоматологія просунулась далеко вперед, навіть порівняно з останніми десятиліттями. Наша розмова – з лікарем-стоматологом міської стоматологічної поліклініки №1 Вікторією Ковальською, яка підняла завісу над деякими секретами сучасної стоматології.

переглядів: 2345
08:15

Гра "Студентська республіка" уже дванадцять років поспіль об’єднує найактивніших та найкращих студентів усієї країни. "Студреспубліка" має свої закони, органи влади, територію, валюту й інші атрибути справжньої держави. Найголовніший феномен "Студреспубліки" – це передбачення майбутньої України. Події, які в ній відбуваються, згодом відбуваються і в Україні через місяць, півроку, рік або навіть і більше. Проте обов’язково!

переглядів: 2412
08:15

Минулого тижня в Кіровограді відбулась обласна науково-практична конференція "Рівний доступ до якісної освіти: впровадження інклюзивної моделі навчання в загальноосвітній простір", яку організував Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського.

переглядів: 2116
08:15

Справжнім святом музики став останній день весни в Кіровоградській музичній школі № 1 імені Генріха Нейгауза. 31 травня там відбувся концерт англійського піаніста Джонатана Пауелла (на знімку – праворуч), котрий приїхав до нас вшанувати видатних єлисаветградців Фелікса Блуменфельда, Кароля Шимановського та Генріха Нейгауза. Досліджуючи творчість останнього з них, піаніст знайшов інформацію про музичну школу імені видатного піаніста й дізнався, що в ній існує його музей.

переглядів: 2231
08:15

Президент курсантського самоврядування Державної льотної академії України (ДЛАУ) Казим Нариманов приїхав навчатися в Кіровоград із Криму. А допоміг йому з вибором професії й життєвого шляху, за словами курсанта, керівник сімферопольського гуртка авіамоделізму, в якому Казим займався технічною творчістю зі шкільної лави.

переглядів: 2371
08:02

Чотири роки тому в кіровоградському, як тоді його називали, парку імені 50-річчя Жовтня сталася жахлива трагедія: на очах у численних відвідувачів група чорнявих юнаків забила до смерті однолітка. Били руками, ногами, а також бейсбольною биткою. А закінчивши розправу, всілися в «Мерседес-Бенц», і тільки їх і бачили.

переглядів: 3511
08:02

Понад 10 тонн фаршу невідомого походження вилучили співробітники кіровоградської податкової міліції, проводячи оперативно-профілактичну операцію "Щит".

переглядів: 2121
08:02

Недавню інформацію прес-служби прокуратури області про те, що стосовно голови та керівника апарату одного з райсудів Кіровоградщини порушено кримінальну справу, опублікували чи не всі ЗМІ нашого обласного центру. Гадаємо, нічого страшного не станеться, якщо уточнимо, що "один із районний судів" – це Новоархангельський районний суд.

переглядів: 2042
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.42367 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua