МЕНЮ


22:47

У кожної дитини є своя заповітна мрія. І у другокласниці Кіровоградської гімназії № 9 Маргарити Устіловської було прагнення сфотографуватись разом із міським головою Володимиром Пузаковим. І до його здійснення дівчинка наполегливо рухалась упродовж кількох років.

переглядів: 4677 / коментарі (3)
22:39

На жаль, гасло "Усе найкраще – дітям!" у наш час уже не актуальне. Оскільки ні підвищені вимоги стандартів щодо безпеки та якості, ні відчайдушне бажання батьків захистити життя та здоров’я своїх найдорожчих чад не здатні поставити надійний заслін напливу неякісних та небезпечних товарів на ринку продуктів харчування, іграшок, дитячих розваг. Про це свідчить і кількість скарг на якість дитячих товарів, що надходять до відділу захисту прав споживачів департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради. Лише за останній тиждень їх отримано кілька.

переглядів: 4162
22:31

Літо – пора відпочинку, оздоровлення і, разом із тим, можливих небезпек, які можуть завдати шкоди здоров’ю. Щоб цього не сталось, фахівці санітарно-епідеміологічної служби радять бути обачними, їдучи на відпочинок, купуючи харчі на ринку, вживаючи воду з колодязів громадського користування, щоб не опинитись на лікарняному ліжку.

переглядів: 3386
22:31

28 травня в обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки творів члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Андрія Ліпатова, приуроченої до його 50-річчя, до якого той не дожив менш ніж півроку

переглядів: 3209 / коментарі (1)
22:25

Наприкінці минулого тижня у Кіровоградському костьолі святої Терези відбувся дебютний концерт брас-квінтету "Silver brass" – колективу молодого, але вже знаного, який став лауреатом Всеукраїнського конкурсу виконавців духовної музики. Представив квінтет голова обласного об’єднання поляків Кіровоградщини "Полонія" Олександр Полячок, який зазначив, що концертна програма цього колективу, учасники якого – випускники Кіровоградського музичного училища, є великим досягненням усієї музичної громадськості міста і дасть новий поштовх розвитку виконавської майстерності молодих музикантів.

переглядів: 2118
22:25

Початок "ВИДАТНІ АМЕРИКАНЦІ – УРОДЖЕНЦІ НАШОГО КРАЮ" Частина І та Частина ІІ

Уродженка Златополя Міллі Віткоп (справжнє прізвище Вітковська Емілія) (1877-1955) – політична і громадська діячка (анархо-синдикалістка та фемі- ністка) – стояла біля витоків гендерного руху.

переглядів: 3499
22:17

Першого червня, у Міжнародний день захисту дітей, на спортивному майданчику школи "Вікторія-П" за участі шістдесяти хлопчаків пройшли змагання з футболу, а у спортивному залі ЗОШ № 19 – баскетбольний турнір, у якому взяли участь сорок дітей.

переглядів: 2315
22:17

Як уже повідомляла “Вечірня газета”, протягом двох тижнів у Кіровограді перебуває делегація з німецького міста Бремергафена. Наші давні друзі приїхали встановити на території дитячого будинку “Барвінок” спортивний майданчик, який допоможе нашим діткам не лише добре відпочивати, а й займатись різноманітними фізкультурними вправами.

переглядів: 2654
21:59

Які органи мають право ухвалювати рішення про позбавлення батьківських прав? Що може бути підставою для цього? Які правові наслідки рішень про позбавлення батьківських прав? Роз’яснення з цих та інших питань дає заступник начальника Кіровоградського міського управління юстиції Світлана Литвин.

переглядів: 5309
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.43018 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua