МЕНЮ


15:21

Двадцяте червня стало днем повернення в Кіровоград міжнародних змагань з мотокросу: минулої неділі на мототрасі в Завадівці пройшов відкритий чемпіонат з мотокросу, присвячений пам’яті майстра спорту міжнародного класу Василя Бородая. Участь у ньому взяло близько ста спортсменів з України й Молдови.

переглядів: 1935
15:16

17 та 18 червня у Кіровоградському обласному художньому музеї відкрилися дві виставки – художніх творів Андрія Васильовича Німенка та обласної виставки робіт декоративно-ужиткового мистецтва, організованої задля створення обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України

переглядів: 3754
14:25

Кожен завойовник лишав у Вавілоні свою потаємну жилку, вона ховалася, як пирій у ріллі, й озивалася у нащадках через століття... Ще й тепер, коли збираються до хреста майже всі обличчя, не завітрені суховіями, не заличковані сонцем і степом, то добре видно, звідкіля хто прийшов до Вавілона – хто від монгола бистроокого, хто від бундючної Речі Посполитої, хто від турка чи грека, а хто був українець, отой правічний русин без жодної домішки: з венендів, скіфів чи антів...
Василь Земляк. Лебедина зграя.

переглядів: 6274
14:13

У Кіровоградському художньо-меморіальному музеї О.Осмьоркіна вже стало доброю традицією до Міжнародного дня музеїв презентувати тематичні виставки із циклу "Таємниці музейного зібрання".

переглядів: 1929
14:09

У той час, коли все дорожчає, подешевшання у Кіровограді цементу виглядає дуже підозріло навіть з урахуванням впливу світової кризи, яка спричинила падіння попиту на будматеріали.

переглядів: 3904
14:06

У грудні 2009 року Кабінет Міністрів України видав постанову, згідно з якою з 1 січня нинішнього року запроваджено державну реєстрацію мопедів. Та дорогами продовжують "бігати" мопеди без номерних знаків. Це означає, що вони не зареєстровані. Чи карають їх власників за це? На це та інші запитання про реєстрацію мопедів відповідає інспектор реєстраційно-екзаменаційного відділу управління ДАІ УМВС в області Віктор Хомутенко.

переглядів: 1943
14:04

Це сталося в Олександрії декілька років тому взимку. Було обікрадено місцевий фельдшерсько-акушерський пункт – у приміщенні вибили двері та винесли звідти сейф з медикаментами і грошима. На місці події було чимало слідів від санок. Сергій Зуєнко, який тоді стажувався у міліції, вибрав серед них один. Той слід і привів його до водойми, на березі якої валявся пошкоджений пустий сейф. Досвідчені оперативники спочатку навіть не повірили "зеленому" стажисту, коли він повідомив, що знайшов той сейф. Потім було встановлено особи підозрюваних, ними виявилися двоє місцевих школярів, родичка одного із яких працювала у ФАПі. Підліток дізнався, що жінка поклала до сейфу 150 гривень, тож разом з товаришем вони вирішили витратити ті гроші на власні потреби…

переглядів: 1729
14:00

Ледве не відправив на той світ земляка кіровоградець Н., заставши його у ліжку із свою колишньою коханкою.

переглядів: 1758
13:55

Майже півтораста розкритих злочинів, у тому числі – 112 по гарячих слідах – такі результати першої доби оперативно-профілактичної операції, яку проводять на Кіровоградщині органи внутрішніх справ.

переглядів: 1853
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.41995 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua