МЕНЮ


11:35

Першого серпня 2010 року в Кіровограді за підтримки міського голови Володимира Пузакова відбудеться акція "Чистий берег".

переглядів: 3129
11:04

У наступному номері "Вечірньої газети" за 6 серпня буде вміщено Перелік міських та районних структурних утворень політичних партій зареєстрованих Кіровоградським обласним управлінням юстиції та Реєстраційною Палатою Кіровоградської міської ради!

переглядів: 1411
10:05

Міжнародна факельна естафета “Всесвітній біг заради гармонії”, яка сприяє популяризації здорового і активного способу життя, шляхом залучення всіх, хто бажає приєднатися до активних занять фізичною культурою і спортом, зміцнює дружбу, взаємоповагу і порозуміння серед громадян України, завітала на Кіровоградщину.

переглядів: 3252
18:01

Співробітниками Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Кіровоградській області задокументовано факт зловживання службовим становищем та скоєння службового підроблення посадовою особою одного із професійних ліцеїв області.

переглядів: 3073
14:40

Минулого понеділка міський голова Володимир Пузаков провів нараду, присвячену обстеженню й ремонту ліфтів обласного центру. У ній взяли участь директор департаменту житлово-комунального господарства міської ради – заступник міського голови Віктор Кухаренко, виконувач обов’язків начальника управління фінансів міської ради Надія Швець, начальник територіального управління Держгірпромнагляду в Кіровоградській області Володимир Береславський, представник Управління державного казначейства в місті Кіровограді Володимир Стецюк, директори колективного підприємства «Геркон» і ТОВ «Аста» Олег Слінченко та Олександр Артимошин й інші посадовці.

переглядів: 3260
08:50

Читайте в номері "ВГ" №31 за 30 липня 2010 року, якими будуть тарифи на утримання житла!

переглядів: 3117
09:23

За перше півріччя фахівці Кіровоградської міської санепідстанції взяли 553 проби води, з яких лише п’ять не відповідали ДСТУ за бактеріологічними та 15 – за хімічними показниками, що цілком відповідає нормативам. Про це заявив учора під час прес-конференції головний державний санітарний лікар Кіровограда Іван Касьяненко.

переглядів: 3383
09:20

Літо – пора відпочинку біля водоймищ, рибної ловлі, купання. Між тим, саме під час цих розваг людина найбільше ризикує заразитися на лептоспіроз. Як і торік, нинішнього року в Кіровограді зареєстрований один випадок лептоспірозу, хворого, на жаль, врятувати не вдалося.

переглядів: 3732
09:18

Протягом квітня-червня наша газета неодноразово інформувала читачів про те, що на кіровоградських ринках можна натрапити на ранні овочі із підвищеним вмістом нітратів. Здавалося, зараз їх уже не повинно бути – настав період, коли овочі та фрукти можуть дозріти й природним шляхом, без допомоги нітратів. Проте, як свідчать результати лабораторних досліджень, нітрати ще трапляються. Переважно – у динях та кавунах. Про це повідомив учора під час прес-конференції головний державний санітарний лікар Кіровограда Іван Касьяненко.

переглядів: 3283
1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.40084 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua