МЕНЮ


10:36

Співробітники державної санітарно-епідеміологічного служби у Кіровоградській області радять перед новорічними святами не закуповувати масово харчові продукти, що швидко псуються (молоко, ковбаси, кремові вироби та інше), оскільки це може призвести до харчових отруєнь. Про це йдеться на сайті обласної санепідстанції.

переглядів: 2323
09:59

…Вікторії 10 років… Енергійна дівчинка, займалася легкою атлетикою, грала ролі в театральній студії, добре навчалася в школі. Зростала на радість батькам, родичам і знайомим.

переглядів: 2057
17:47

Органами прокуратури проведено перевірки додержання законодавства про освіту в діяльності навчальних закладів області щодо збереження майна та земельних ділянок цих закладів, якими виявлено численні порушення.

переглядів: 2496
17:41

Слідчим відділом прокуратури Кіровоградської області закінчено розслідування у кримінальній справі порушеній стосовно державного виконавця Ленінського відділу державної виконавчої служби Кіровоградського міського Управління юстиції за фактом одержання хабара. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

переглядів: 2089
17:20

Сьогодні колектив Кіровоградського технікуму механізації сільського господарства відсвяткував 80-літній ювілей свого навчального закладу. Привітати студентський та педагогічний колективи з визначною датою прибули заступник голови ОДА Богдан Андрющенко, заступник голови обласної ради Іван Владов, перший заступник міського голови Василь Дзядух, представники структурних підрозділів Міністерства агропромислової політики.

переглядів: 2184
17:18

З понеділка на науково-виробничому підприємстві «Радій» працює місія МАГАТЕ (Міжнародне агентство з атомної енергії). Вона має здійснити незалежний технічний аудит вимірювально-управляючих систем, які випускає підприємство, і дати висновок щодо можливості їх застосування на атомних електростанціях світу.

переглядів: 2420
09:30

За наслідками роботи по виявленню фактів незаконного відшкодування ПДВ з метою руйнування схем, які для цього використовуються, з початку 2010 року упереджено безпідставно заявленого до відшкодування ПДВ в сумі 83,4 млн. грн., у т. ч. у листопаді поточного року – 4,1 млн. грн.

переглядів: 2190
15:37

Як тільки випав перший сніг, спецінспекція Кіровоградської міської ради почала працювати в посиленому режимі. Про це повідомив її начальник Віктор Іванов на прес-конференції сьогодні.

переглядів: 2005
15:34

Начальник спецінспекції Віктор Іванов розробляє план спільних дій спецінспекції та міліції, який збирається узгодити з обласним управлінням МВС. Про це він повідомив сьогодні під час прес-конференції.

переглядів: 2185
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.46456 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua